Авто з Грузії

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Грузії під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ
Створити заявку і отримати пропозиції


Чому замовляти послугу через VARTA.UA вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Грузії:

 • LOCAR
  LOCAR [LOCAR] pro Вільний
  Київ
  С 2016 компания «Locar» помогла многим людям приобрести европейский автомобиль максимально быстро и по самым выгодным ценам. Наша цель – довольный клиент за рулем отличного автомобиля.
 • Володимир Деменюк
  Київ
  Ціна: 400 €
  Бюджет від: 6000 €
  Пошук авто під замовлення. Розмитнення, сертифікація... Доступ до #Schwacke. Європа, Грузія.
 • Александр Кошевой
  Ціна: 800 $
  Бюджет від: 9000 $
  EAVTO IN UA для своих клиентов предоставляет полный перечень услуг по подбору покупке доставке и растаможке автомобиля из Грузии.До 30% процентов экономии в сравнении с аналогичным автомобилем в Украине.Официальный договор. От заключения сделки до автомобиля на украинской регистрации 7 дней
 • Руслан
  Ціна: 1000 $
  Бюджет від: 7000 $
 • Доступное Авто
  Ціна: 1000 $
  Пригоним под заказ абсолютно любое авто для Вас из Европы, Грузии И США. Индивидуальный подход к каждому клиенту. Индивидуальный подбор в установленные рамки бюджета. Рады видеть Вас в числе наших клиентов. Возможна доставка в другие города. Полная проверка авто в Европе,Грузии и США.

 • Подивитись всіх виконавців

Преса про нас:

Створити заявку Задати запитання

Купити авто з Грузії під замовлення – пригін і розмитнення в Україні

Не так давно у жителів України з'явилася можливість придбати гарне європейське або американське авто б/у зі швидкою доставкою з Грузії. Як правило, при замовленні машини з США вона доставляється близько 2-3 місяців. Що стосується доставки з Грузії, то вона становить всього 10-14 днів. До того ж, транспорт, який там продається, приганяють з США за спрощеним безподатковим режимом. У підсумку, машина коштує на 20-35% дешевше, ніж така ж з Польщі, Литви, Німеччини.

Авто б/у з Грузії в Україну: переваги послуги

Грузія – держава з досить ліберальним митним законодавством і невисокими митами. Саме тому після вступу в силу пільгового акцизу на старі авто Україна особливо зацікавилася авторинком цієї країни. Сервіс VARTA.UA надає унікальну можливість підібрати машину в хорошому стані, при цьому за оптимальною ціною і з швидкою доставкою. На сайті свої послуги пропонують різні виконавці, які підберуть автомобіль з урахуванням всіх зазначених характеристик.

Пригнати американське авто з Грузії, а не з США актуальніше за низкою причин:

 • ринок б/у авто цієї країни закуповує великий обсяг машин з Америки;
 • безпосередньо перевезти авто в Україну з США досить складно, так як законодавством про пільговий акциз передбачається особисте відвідування території країни покупцем;
 • в таку країну, як Грузія потрапити набагато простіше, якщо порівнювати з відвідуванням Америки, до того ж, є поромне сполучення з українською державою;
 • ціни на б/у авто, які випущені після 2010 року, в середньому нижче на 20%, що не може не приваблювати.

Перед тим як доставити машину покупцеві, виконавець проводить всі необхідні заходи, що стосуються оцінки стану транспорту, його відповідності заявленій вартості.

Чому варто скористатися VARTA.UA?

Сайт VARTA.UA – ресурс, де можна вибрати виконавця, який буде відповідальним не тільки за такі заходи, як доставка транспорту, але і за вирішення усіх документальних питань. Користуючись послугами досвідченого посередника, замовник захищає себе від безлічі ризиків. Вони частіше пов'язані з такими факторами:

 1. Багато машин, які представлені на грузинському авторинку, поставляються з аукціонів США, деякі з них були серйозно пошкоджені в результаті різних подій. При відсутності спеціальних знань самостійно виявити замасковані дефекти досить складно. Краще довірити справу професіоналу, який адекватно оцінить стан автомобіля.
 2. Ще один нюанс – неправильне оформлення пакету документів. Щоб зареєструвати машину в Україні, вся документація повинна бути оформлена на її покупця. Якщо в ній будуть виявлені помилки, власник не зможе вільно пересуватися на транспорті не тільки за кордоном, але і в межах своєї країни.

Після всіх перерахованих ризиків можна зробити висновок, що не обов'язково купувати нові автомобілі, легше і простіше придбати хороші старі, які будуть такими ж функціональними, але при цьому обійдуться дешевше. Практично всі представлені авто - відновлені, пройшли якісний ремонт з усуненням технічних і візуальних дефектів. Найголовніше, що покупець знає про проведені заходи заздалегідь, не купує «кота в мішку».

Також покупець має можливість придбати автомобіль з грузинського авторинку на третину дешевше, ніж таку ж модель, пригнану з Європи. Що стосується українського ринку, то тут аналогічний автомобіль буде коштувати дорожче. Щоб ознайомитися з усіма актуальними пропозиціями і скористатися послугами виконавців, достатньо зареєструватися на сайті.

Догори