Захист VARTA

Місія проекту VARTA.UA - створити безпеку в сфері послуг.
Ми надаємо замовникам виконавців, які допоможуть підібрати, пригнати і зареєструвати автомобіль з-за кордону з урахуванням всіх побажань. На сервісі розроблений комплекс заходів, який може додатково вас убезпечити.

Рекомендуємо дотримуватися наступних порад:

  1. Головне правило безпечної угоди - укладення договору. Договір і передачу грошових коштів фіксуйте в письмовому вигляді і юридично затверджуйте. Ми найняли кваліфікованих юристів, щоб розробити юридично правильні зразки документів, які ви можете завантажити за цим посиланням.
  2. Співпрацюйте з верифікованими виконавцями. На нашому сервісі багато брокерів, які пропонують послуги, проходять процес верифікації. На підтвердження особи вони завантажують на сайт фото документів. І тільки після ретельної перевірки наші модератори приймають рішення прийняти або відхилити заявку.
  3. Робіть вибір, орієнтуючись на рейтинг, який крім відгуків і оцінок, також враховує портфоліо, відвідуваність і активність на сайті. Учасники, які відповідають перерахованим вище критеріям відбору, займають лідируючі позиції.
  4. Оформлюйте угоди тільки на біржі VARTA.UA, оскільки ми передбачили кілька рівнів безпеки. Особливу увагу зверніть на можливість оцінити якість виконаної роботи, детально описати процес співпраці. Через це виконавці, які дорожать репутацією, виконують обов’язки на найвищому рівні.
  5. Якщо наполягають на співпраці без договору - це сигнал, що, можливо, варто відмовитися від послуг. Все, що не підкріплюється офіційно, автоматично переноситься в розділ ризиків.

Нагадуємо, що для вас послуги біржі повністю безкоштовні.
Захистіть себе від можливих ризиків, додатково користуючись захистом VARTA!
 

Догори