Пригін авто – VARTA.UA: біржа по пригону авто з Європи, США та Грузії

Якщо ви задумали зробити покупку автомобіля, то потрібно розглянути всі варіанти, одним з яких буде пригін транспортного засобу з-за кордону. Чому це більш вигідно? Найвагомішим аргументом буде збереження ваших коштів. За кордоном ви знайдете більш якісні автомобілі, ніж на вітчизняному авторинку. Новий автомобіль в Україні буде приблизно такої ж якості, як та б/у авто в Європі або Америці. У той час, як про старий транспортний засіб в Україні можна і зовсім промовчати. Звичайно, на це сильно впливає якість доріг і використовуваного палива. До всього іншого, ви не знайдете на закордонному ринку старих машин занадто старої моделі. Як правило, люди за кордоном змінюють свій автомобіль раз в 5 років. Тому у вас є шанс придбати хороший транспортний засіб в Європі або Америці та пригнати авто в Україну.

Важливим фактом при покупці автомобіля є його пробіг. В Україні є великий мінус: продавці часто приховують справжній пробіг автомобіля, тому ви ризикуєте купити не те, що планували. У Європі, наприклад, це карається законом, тому продавцям немає сенсу підставляти себе. Саме тому вони вказують реальні цифри.

Виходячи з усіх наведених фактів, радимо все-таки купувати старий автомобіль поза Україною. Це буде вам на руку, тому що ціни на Європейському ринку і в Америці на б/у транспорт вельми приємні. До того ж, ви будете бачити, за що ви платите, а значить, ціна буде відповідати якістю. Якщо ви переживаєте за швидкість доставлення вашої покупки, то вона буде недовгою, хоча все залежить від конкретної країни і обставин, яка буде в певний момент на кордоні.

Поради, які стануть в нагоді вам, якщо ви купуєте машину за кордоном.

  1. Перевірте документів у продавця. Щоб не наштовхнутися на аферистів, важливо добре вибирати продавця. Не вірте, якщо вам кажуть, що документи забули вдома або що продають машину одного \ брата та інші всілякі варіанти.
  2. Безкоштовний сир в мишоловці. Чи не варто вестися на занадто низьку ціну на товар. Пам'ятайте, що хороший автомобіль буде коштувати відповідну суму грошей, і вона не буде маленькою. Дійсно, в Україні ви заплатите більше, але і в іншій країні вам не продадуть авто даром. За все потрібно платити. Тому добре оцініть стан автомобіля. Ймовірно, що при заниженій ціні це авто не буде відрізнятися особливою якістю. До того ж, в ньому можуть присутнім дрібні дефекти, які ви не помітите неозброєним оком.
  3. Обов'язково потрібно добре переглядати стан машини. У цьому питанні краще звернутися до фахівців, які перевірять все за допомогою спеціалізованого обладнання.
  4. Відповідність європейським стандартам. Якщо ви вирішили зробити пригін авто під ключ, то вам необхідно дізнатися, під яку норму він потрапляє. Якщо транспортний засіб відповідає стандарту Євро-5, то проблем немає. Але в разі, якщо авто підходить під інший стандарт, то ввезти на територію України його буде проблематично.

Багато нюансів з'являється й при оформленні документів. У кожній країні є свій перелік, тому цікавитися коштує відносно певного місця.

У плані покупки, пригону і розмитненні машини є безліч складнощів. Не знаючи деякі особливості, ви можете нашкодити собі. Тому найкраще буде, якщо ви візьмете фахівця, який зробить все за вас.

Чому саме ми?

Пригін авто під замовлення – відмінний вихід з положення. Це чималим чином спрощує процедуру покупки автомобіля. Ви можете зареєструватися на нашому сайті VARTA.UA і повністю перекласти всі обов'язки на виконавців. Наш сервіс гарантує виконану роботу. Оплата здійснюється безпечним для вас способом через послугу «сейф».

Як це працює?

Ви розміщуєте грошову суму на рахунку сервісу, але виконавцю вони переходять лише після того, як ви підтверджуєте виконану роботу.

Нам можна довіряти, тому що фахівці мають великий досвід роботи і безліч задоволених клієнтів.

Тільки професіонал сервісу VARTA.UA допоможе вам пригнати авто без зайвих витрат в максимально короткі терміни.

Догори