Допомога VARTA

VARTA.UA - ваш помічник, призначення якого висвітлює сама назва. Місія нашої команди стояти на варті безпечних угод у сфері пригону авто із-за кордону.

Кожен із нас хоча б раз в житті стикався із жахливим сервісом, недобросовісними виконавцями тощо. Команду VARTA об’єднує бажання виправити цю ситуацію. Тому ми вирішили змінити правила. Тепер вам не потрібно витрачати час і шукати на просторах інтернету надійних брокерів, які допоможуть знайти авто вашої мрії. Вони самі будуть пропонувати вам свої послуги. А вам залишиться тільки обрати того, хто відповідає всім вимогам.

У чому ж полягає допомога VARTA.UA?

  1. Зібрана база виконавців по пригону авто. Чимало з них пройшли перевірку документів. А прозорий рейтинг нашої системи дозволить вам обрати найкращих. Все, що вам потрібно, лише зареєструватися і створити заявку на бажане авто.
  2. На сервісі ви ознайомлюєтесь зі всіма нюансами роботи людини, котру наймаєте. Укладаєте офіційну угоду, котра убезпечує від непередбачуваних витрат та шахрайства.
  3. Ваша комунікація зі всіма брокерами відбувається в одному місці. Тепер не потрібно пояснювати кожному окремо по телефоні про свої вимоги. Вам пропонують послуги на основі правильно складеної заявки. Погодьтесь, це значна економія дорогоцінного часу.
  4. Ви можете покладатися на наш супровід від моменту реєстрації на сервісі аж до постановки на облік авто в Україні. А також порадитись стосовно будь-яких запитань по пригону, розмитненню чи сертифікації авто.


Наш головний критерій оцінки власної якості роботи - задоволені клієнти. Ми постійно розвиваємось у цьому напрямку. Хоч наш проект молодий, ми намагаємось якнайкраще задовольнити ваші потреби у покупці авто за кордоном. І зробити цей процес максимально простим та безпечним. Тому все, що вам потрібно зробити на VARTA.UA - це зареєструватися і зробити заявку на омріяне авто.

Догори