Пригнати Авто з США в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з США
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з США:

 • Наша компания специализируется на подборе/покупке авто с онлайн автоаукционов США и Канады: Copart IAAI Manheim прочие Осуществляем доставку авто в Украину, растаможку, доставку по Украине, ремонт по ключ, сертификацию, постановку на Укр. учет (регистрация в ГАИ,номера). Всегда Вам рады!!!
 • Допоможемо підібрати автомобіль за вашими побажаннями. На таких аукціонах: Copart IAAI Manheim Перевіримо машину в Америці перед покупкою через CARFAX. Придбаємо вам авто на аукціоні в США і безпечно доставимо до України та зробимо всі необхідні документи. Розмитнення автомобілів з Євпропи.
 • Компания Автоимпорт занимает лидирующие позиции по подбору и доставке автомобилей из США, Грузии и Европы. Работаем под ключ, от покупки автомобиля до розтаможки, сертификации, ремонта и постановки на учет. Бесплатные консультации
 • Опыт работы по пригону автомобилей более 3 лет. Наша главная цель-это довольный заказчик. Подбор авто из США и Европы, просчёт таможенных платежей и стоимости автомобиля под ключ. В штате имеется свой брокер, который поможет пройти таможенную очистку по наиболее выгодной для вас оценке без доплат.
 • Чому нас обирають? Все просто: 5 років досвіду та сотні задоволених клієнтів; підписуємо договір про співпрацю та проводимо всі платежі через банк; ми пропонуємо тільки надійні, безпечні та перевірені автомобілі; забезпечуємо безкоштовну площадку для зберігання авто в США; вигідні умови, договір

Преса про нас:

Останні замовлення на Авто з США:

 • 14 днів назад 4 пропозиції
 • 3 місяця назад 5 пропозицій
 • Прилуки 4 місяця назад 4 пропозиції
 • Приклади виконаних замовлень:  Часто задавані питання про пригон авто з Америки

  ✓ Подивитись на ТОП-5 автоаукціонів США
  ✓ Вибрати відповідний варіант
  ✓ Знайти, хто огляне авто
  ✓ Знайти, хто огляне авто
  ✓ Замовити пригон авто в Україну тут

  ✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
  ✓ Завантажити сам договір про пригон авто
  ✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

  ✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
  ✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з США

  ✓ Багаті комплектації
  ✓ Більшість автомобілів обладнанні бензиновим мотором
  ✓ В основному після ДТП
  ✓ З ремонтом в Україні авто получається дешевше, ніж купувати тут

  Купити авто з США на замовлення – пригін і розмитнення в Україні 

  В Україні зараз особливим попитом користуються авто б/у, привезені з Америки. В першу чергу популярність таких машин викликана їхньою ціною. Навіть з урахуванням перевезення і додаткових витрат на оформлення, ремонт і т. д. різниця у вартості в порівнянні з аналогічним транспортом внутрішнього ринку набагато менша. Як правило, б/у або навіть нові авто з США обходяться в 2 рази дешевше. Основна причина доступних цін – великий сегмент авторинку, в Америці ця галузь особливо розвинена. За рік тут продаються близько 18 млн. авто.

   Де закуповуються авто б/у з Америки і Канади, привезені в Україну? 

  Найбільш популярний варіант продажу машин в США – аукціони. Авжеж, власники автотранспорту можуть і самостійно продавати старий автомобіль, але в такому випадку вартість завжди вище. На аукціонах можна придбати авто різних марок, але при цьому в рази дешевше. Ще один фактор, що впливає на зниження ціни, – різні ушкодження машини, багато з них пропонуються після ДТП. Найчастіше їх продажем займаються страхові компанії. Такі авто можуть бути списаними, конфіскованими банками і т. д. 

  Якщо авто потрапляє в аварію, більшість автовласників воліє відразу ж від нього відмовитися. Адже воно має страховку, а ремонт кузова обходиться досить дорого. Ще один фактор – якщо спрацьовують подушки безпеки, за законами США власник авто зобов'язаний їх поміняти, при цьому процедуру заміни проводять тільки офіційні автотехсервіси, які беруть за послуги чималі гроші. 

  Крім аукціонів, українці можуть купити авто у дилера з гарантією, але як правило, вона їм не потрібна. З одного боку це відносно надійний варіант, але в той же час дорогий. Також заздалегідь визначити, чи можна довіряти посереднику, неможливо, тому більше 90% продажів відбувається саме на аукціонах. Серед найбільш популярних: 

  1. Manheim. На цьому аукціоні продаються цілі авто, але щоб сторгуватися за хорошою ціною і без проблем придбати транспорт, необхідно бути дилером з Америки.
  2.  IAAI (Insurance). Тут проводять торги страхові компанії, які реалізують авто з ушкодженнями. Вони можуть бути битими, зіпсованими в результаті вандалізму і т. д. 
  3. Copart. Аукціон аналогічний IAAI, але тут крім страхових компаній можуть пропонувати транспорт і дилери. 

  На таких аукціонах можуть проводитися продажі в обсязі кілька тисяч авто в день. У зв'язку з таким великим оборотом, ціни виходять до 60% нижче ринкової вартості автомобіля в Америці чи Канаді. На сайті VARTA.UA можна зв'язатися з виконавцем, який підбере авто за найбільш вигідною ціною, з урахуванням необхідної марки, моделі, пробігу, загального стану і т. д.

   Чому вигідніше замовити авто з США? 

  Крім невисокої ціни, американські авто б/у знаходяться в хорошому технічному стані. Ремонт виконується тільки на спеціалізованих станціях. Також потрібно врахувати, що дороги в США набагато кращі за українські, тому ходова частина не піддається сильному зносу. Вигідною буде і покупка авто з незначними ушкодженнями кузова. Як правило, власнику такого автомобіля простіше його продати, ніж відремонтувати. Особливим попитом користуються такі марки, як Renault, Hyundai, Kia, так як в Америці вони вважаються не престижними, а в Україні досить затребуваними. Вони не дорогі, і до того ж потрапляють під пільгову ставку акцизу. Також до плюсів придбання авто б/у з такої країни як США або Канада відносяться:

  •  комплектація – жителі Штатів звикли до комфорту, тому їх транспортні засоби практично завжди оснащені клімат-контролем, АКПП, електропакетом; 
  • пробіг – на аукціонах і у інших посередників продаються авто з чесним пробігом, усі показники підтверджуються документально, з ними можна ознайомитися на спеціальних сервісах, до того ж, скручування пробігу загрожує кримінальною відповідальністю; 
  • асортимент – на авторинку Америки в наявності безліч марок, також є такі, які дуже складно знайти на ринку України.

  Переваги покупки авто б/у цілком істотні. Це обумовлено не тільки низькою вартістю. Поки вітчизняні виробники машин випускають застарілі моделі, які технічно є новими, але за досить високою ціною, краще вибрати 2-3-річне авто зі Штатів, яке буде в хорошому стані, відповідати всім вимогам майбутнього автовласника. До того ж, виконавці сервісу VARTA.UA гарантують безпечну покупку. 

  Придбати авто можна за ціною від 15000 $. Доставка при цьому займає близько 3-4 місяців. Передбачена послуга «ремонт під ключ», що гарантує повну справність транспорту. В асортименті велику частину займають марки японського і корейського виробництва, представлені і європейські. Найбільш популярні авто: Ford, Mazda, BMW, Audi, Volkswagen, Mitsubishi, Honda, Toyota, Nissan. Ще один плюс – більшість виробників мають на території США свої заводи.

   Чому безпечніше скористатися сервісом VARTA.UA? 

  Про плюси придбання авто б/у вже сказано, але завжди є підводні камені, про які покупець повинен знати заздалегідь. Перед тим, як пригнати авто в Україні, необхідно знати про правила його пошуку і вибору. Важливо розуміти, який транспорт можна купувати, а від якого краще відмовитися. Виконавці VARTA.UA беруть на себе відповідальність за всі складові вдалої покупки, починаючи від вибору підходящої моделі і закінчуючи підготовкою пакету документів. Краще заплатити посереднику, який розбирається в виборі автотранспорту і бути впевненим в тому, що авто дійсно буде якісним, незважаючи на те, що воно з категорії б/у. 

   До того ж, це позбавляє від таких ризиків:

  1.  Як правило, якщо авто б/у купується не через біржу, а через інших посередників, покупець бачить тільки його фото. Тому немає гарантій, що в реальності воно повністю відповідає описаним характеристикам, всі дефекти частіше приховані і виявляються вже після покупки. 
  2. Ще один ризик – можливе пошкодження авто під час перевезення. Під час виконання вантажно-розвантажувальних операцій не виключається ймовірність появи подряпин і невеликих вм'ятин. 
  3. Самостійний пошук авто може зайняти кілька місяців, не рахуючи процесу покупки і доставки.

   Машина, замовлена ​​у виконавця сервісу VARTA.UA, доставляється в Україну в установлений термін. Як правило, вибираються авто, які випущені після 2010 року, так як на них діють пільгові тарифи акцизу. Їх розмитнення обходиться до 3 тис. Доларів. Багатьох може бентежити той факт, що транспорт пошкоджений, але це необґрунтовані побоювання, так як авто проходять ретельний ремонт і після відновлення нічим не гірше більш дорогих моделей з великим пробігом. Куплені на аукціоні авто б/у, які мають незначні пошкодження, обходяться до 40% дешевше. При цьому вже враховуються витрати на покупку, доставку, документальне оформлення та навіть ремонт. 

  Догори