Пригнати Авто з Прибалтики в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Прибалтики
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Прибалтики:

  • Опыт работы по пригону автомобилей 8 лет. Наша главная цель - это довольный заказчик. Подбор и доставка авто из Европы и США, просчёт таможенных платежей и стоимости автомобиля под ключ. В штате имеется свой брокер, который поможет пройти таможенную очистку по наиболее выгодной для вас оценке
  • Предварительные консультации, помощь в подборе автомобиля с последующим пригоном из стран Евросоюза. Оформление всей разрешительной документации (растаможивание, оформление сертификата, постановка на учет) на территории Украины.
  • Можемо пригнати своїм ходом авто з Литви, Латвії чі Єстонії до України та навпаки Україна – Литва (з підконтрольної теріторії Україні).
  • Пригон автомобілів з ЄС та США Розмитнення авто! Досвід роботи більше 7 років Буду радий допомогти
  • Займаюсь 10 років пригоном авто під замовлення. - Тільки оригінальний пробіг - мій принциповий підхід до роботи. - підтвердження пробігу від офіційних дилерів - Перевірка лакофарбового покриття - комп'ютерна діагностика - є можливість поїхати безпосередньо зі мною. - виконую все під ключ

Преса про нас:

Приклади виконаних замовлень:

BMW 318, 2005
5800 $ 4 дня
Hyundai Sonata 2006
6200 $ 5 днів


Часто задавані питання про пригон авто з Прибалтики

✓ Подивитись на популярні автосайти Литви
✓ Вибрати відповідний варіант
✓ Знайти, хто огляне авто
✓ Замовити пригон авто в Україну тут

✓ Ціна пригону авто з Прибалтики - від 450 євро.

✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з США

✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
✓ Завантажити сам договір про пригон авто
✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

Прибалтійські авто: чи варто їх приганяти в Україну

Автомобілі, пригнані з Європи, в останні роки стають все більш популярними. І це не дивно, адже їх стан відмінний, зовнішній вигляд презентабельний, а ціна трохи нижче аналогів, що представлені на українському ринку. Безвізовий режим теж посприяв популярності такого варіанту покупки, адже тепер можна спробувати купити авто самостійно. Пригнати авто з Прибалтики - гарне рішення, оскільки в цих країнах можна знайти транспортні засоби на будь-який гаманець: як недорогі, так і елітні.

Як пригнати авто з країн Прибалтики

Щоб придбати і транспортувати авто, новачкові в цьому питанні слід ретельно підготуватися. Є кілька моментів, на які потрібно звернути увагу:

  1. Вибір марки і моделі
  2. Бюджет
  3. Відповідність авто нормам і стандартам
  4. Пакет документів.

Щоб пригнати авто з Прибалтики в Україну, необхідно також мати візу в одну з цих країн або біометричний паспорт, що дозволяє перетинати кордон без її оформлення.

Зручно те, що мови прибалтійських країн знати не обов'язково, багато там володіють російською, тому порозумітися досить легко. Але разом з тим є і деякі складності, якщо вибрати самостійний пригін авто з Прибалтики. Спробуємо розібратися, що саме.

Підводні камені пригону прибалтійських авто

Незважаючи на те, що Прибалтика - це також європейські країни, деякі автовласники не настільки обережні з авто, як, наприклад, німці або французи. Але це лише частина, не можна говорити, що всі такі. І все ж є шанс потрапити на транспортний засіб в не хорошому стані. Але з іншого боку, і ціна їх теж мінімальна, тому варто вибирати: або вигідна вартість, або повністю справний автомобіль.

Крім того, не всі автомобілі можна пригнати і розмитнити. Це також важливо врахувати при покупці. Наприклад, виготовлені в РФ і не відповідають стандарту Євро-5 краще не брати, їх не можна буде зареєструвати на українські номери.

І найголовніший підводний камінь і головний біль, якщо пригін авто з Прибалтики в Україну виконувати самостійно, - розмитнення. Часто саме вона забирає багато здоров'я, особливо, якщо не мати всього потрібного пакету документів. Зібрати їх для новачка не завжди легко.

Все можна спростити

Дійсно, навіщо ускладнювати собі життя і самому вирушати в Прибалтику за авто, якщо можна звернутися за допомогою до професіоналів. Саме таких легко знайти на сервісі VARTA.UA. Біржа зібрала найширшу базу експертів, що займаються саме прижени авто з Прибалтики та інших країн. Співпраця з ними посередництвом VARTA.UA абсолютно безпечно, адже сервіс:

Якщо ви думаєте саме про прибалтійській автомобілі, але виникли сумніви щодо самостійного пригону, то не дарма. Професіонали це зроблять швидше, а ви за цей час зможете спокійно працювати або відпочивати, чекаючи транспортний засіб в хорошому стані за вигідною ціною.

Догори