Пригнати Авто з Франції в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Франції
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Франції:

Преса про нас:

Останні замовлення на Авто з Франції:

 • Київ 3 місяця назад 2 пропозиції
 • 3 місяця назад 2 пропозиції
 • Київ 3 місяця назад 2 пропозиції

  Вітаю. Потрібно перевезти VW Touran (українська реєстрація, я власник) з Франції (місто Тіонвіль, де сходяться кордони Франції, Німеччини і Люксембургу) до Києва автовозом або на лафеті. Також можно обговорити можливість їхати за вказаним маршрутом з водієм в кабіні автовоза з Франції до Києва за додаткову плату. Прошу дзвонити на Вайбер...

 • Приклади виконаних замовлень:  Часто задавані питання про пригон авто з Франції

  ✓ Ціна пригону авто з Франції - від 500 євро.

  ✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
  ✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з США

  ✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
  ✓ Завантажити сам договір про пригон авто
  ✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

  Відмінне авто з самої Франції: втілюємо мрії в реальність

  Франція асоціюється з романтикою, модою і десертами. Але тут, як і в багатьох країнах Європи, можна придбати транспортні засоби відмінної якості за доступною вартості. І часто пригін авто з Франції навіть вигідніше, ніж з Німеччини або Польщі. Нерідко в цій країні можна придбати німецькі автомобілі, ціна яких дешевше, ніж на батьківщині. Це обнадіює, адже стан транспортних засобів дуже навіть хороше.

  Ті, хто вже не раз купував авто у Франції, склали список найпопулярніших марок, які найчастіше привозять в Україну:

  Звичайно, це зовсім не означає, що потрібно брати тільки їх. У цій країні повно інших вигідних пропозицій, варто тільки пошукати.

  З чого почати пригін авто з Франції в Україну

  Щоб пригнати авто з Франції, потрібно в першу чергу визначитися з доступним бюджетом. У нього слід включити не тільки саму вартість автомобіля, але і витрати на дорогу, транспортування, проживання та обов'язково розмитнення.

  Визначивши суму, яку можна буде витратити виключно на покупку, потрібно підшукувати оптимальний варіант. Бажано вибрати не менше трьох, щоб поїздка виправдала себе покупкою. Розшукавши тільки один транспортний засіб, можна не задовольнити всі свої побажання і повернутися ні з чим. Економічно це зовсім не виправдано. Пошук варто почати на одному з французьких сайтів:

  1. automobile.fr
  2. leboncoin.fr
  3. autoscout24.fr

  Для покупки доведеться самостійно відправитися до Франції. І найголовніше в такій поїздці не володіння французькою мовою, а хоча б мінімальні знання про технічний стан авто. Якщо ж самостійних навичок не достатньо, доведеться звернутися на місцеві СТО, щоб перевірити, чи все в порядку з обраним транспортним засобом. І це буде коштувати окремо.

  При покупці важливо правильно оформити всю документацію, яка необхідна для ввезення авто в Україну і подальшої його розмитнення.

  Якщо зовсім не хочеться або просто немає часу займатися пошуком варіанту, щоб пригнати авто з Франції в Україну, варто вибрати зручну альтернативу - сервіс VARTA.UA.

  У чому особливості біржі автопослуг

  Біржа VARTA.UA - першопроходець в цій сфері. Тут зібрана база профі з усієї України, які можуть пригнати авто з Франції в Україну, а також з інших країн. Досить оформити заявку і почати співпрацю з виконавцем, відповідним найбільше. Орієнтуватися можна на кілька моментів:

  Кожній стороні VARTA.UA пропонує підписати офіційний договір, а також скористатися послугою Безпечна угода, яка збереже гроші і замовника, і виконавця при будь-яких обставинах.

  Якщо ви вже в роздумах про французький автомобілі, заходите на VARTA.UA, знаходите справжнього профі і найближчим часом отримуйте транспортний засіб у відмінному стані по хорошій вартості.

  Догори