Пригнати Авто з Франції в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Франції
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Франції:

 • Компанія Автоімпорт займає лідируючі позиції щодо підбору та доставки автомобілів зі США, Грузії та Європи. Працюємо під ключ, від покупки автомобіля до розмитнення, сертифікації, ремонту та постановки на облік. Безкоштовні консультації
 • Компанія Komis Auto - експерт з надання послуг по пригону авто з США та Європи, викупу та підбору авто в Україні. Б/в авто у кредит або лізинг. Маємо власний парк автовозів, перевозимо від 2 до 8 авто, доставимо автомобілі з Європи, Норвегії, Швеції, Швейцарії.
 • Предварительные консультации, помощь в подборе автомобиля с последующим пригоном из стран Евросоюза. Оформление всей разрешительной документации (растаможивание, оформление сертификата, постановка на учет) на территории Украины.
 • Пригон автомобілів з ЄС та США Розмитнення авто! Досвід роботи більше 7 років Буду радий допомогти
 • Вільний
  Наша компанія займається пригоном авто з європи Німеччина Голандія Швеція Данія. Персональний підхід до кожного клієнта.Гарантуємо швидкість якість та надійність.

Преса про нас:

Останні замовлення на Авто з Франції:

 • 13 днів назад 1 пропозиція
 • Новомосковськ 1 місяць назад 0 пропозицій
 • Пригнати Renault Kangoo 1,9tdi 4x4 За домовленістю
  Запоріжжя 4 місяця назад 0 пропозицій
 • Приклади виконаних замовлень:  Часто задавані питання про пригон авто з Франції

  ✓ Ціна пригону авто з Франції - від 500 євро.

  ✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
  ✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з США

  ✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
  ✓ Завантажити сам договір про пригон авто
  ✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

  Відмінне авто з самої Франції: втілюємо мрії в реальність

  Франція асоціюється з романтикою, модою і десертами. Але тут, як і в багатьох країнах Європи, можна придбати транспортні засоби відмінної якості за доступною вартості. І часто пригін авто з Франції навіть вигідніше, ніж з Німеччини або Польщі. Нерідко в цій країні можна придбати німецькі автомобілі, ціна яких дешевше, ніж на батьківщині. Це обнадіює, адже стан транспортних засобів дуже навіть хороше.

  Ті, хто вже не раз купував авто у Франції, склали список найпопулярніших марок, які найчастіше привозять в Україну:

  Звичайно, це зовсім не означає, що потрібно брати тільки їх. У цій країні повно інших вигідних пропозицій, варто тільки пошукати.

  З чого почати пригін авто з Франції в Україну

  Щоб пригнати авто з Франції, потрібно в першу чергу визначитися з доступним бюджетом. У нього слід включити не тільки саму вартість автомобіля, але і витрати на дорогу, транспортування, проживання та обов'язково розмитнення.

  Визначивши суму, яку можна буде витратити виключно на покупку, потрібно підшукувати оптимальний варіант. Бажано вибрати не менше трьох, щоб поїздка виправдала себе покупкою. Розшукавши тільки один транспортний засіб, можна не задовольнити всі свої побажання і повернутися ні з чим. Економічно це зовсім не виправдано. Пошук варто почати на одному з французьких сайтів:

  1. automobile.fr
  2. leboncoin.fr
  3. autoscout24.fr

  Для покупки доведеться самостійно відправитися до Франції. І найголовніше в такій поїздці не володіння французькою мовою, а хоча б мінімальні знання про технічний стан авто. Якщо ж самостійних навичок не достатньо, доведеться звернутися на місцеві СТО, щоб перевірити, чи все в порядку з обраним транспортним засобом. І це буде коштувати окремо.

  При покупці важливо правильно оформити всю документацію, яка необхідна для ввезення авто в Україну і подальшої його розмитнення.

  Якщо зовсім не хочеться або просто немає часу займатися пошуком варіанту, щоб пригнати авто з Франції в Україну, варто вибрати зручну альтернативу - сервіс VARTA.UA.

  У чому особливості біржі автопослуг

  Біржа VARTA.UA - першопроходець в цій сфері. Тут зібрана база профі з усієї України, які можуть пригнати авто з Франції в Україну, а також з інших країн. Досить оформити заявку і почати співпрацю з виконавцем, відповідним найбільше. Орієнтуватися можна на кілька моментів:

  Кожній стороні VARTA.UA пропонує підписати офіційний договір, а також скористатися послугою Безпечна угода, яка збереже гроші і замовника, і виконавця при будь-яких обставинах.

  Якщо ви вже в роздумах про французький автомобілі, заходите на VARTA.UA, знаходите справжнього профі і найближчим часом отримуйте транспортний засіб у відмінному стані по хорошій вартості.

  Догори