Доставка авто з Європи в Україну автовозом

Створіть заявку і отримайте пропозиції від надійних виконавців в найближчий час. VARTA.UA - територія безпечних угод, супровід та надійний захист.
наприклад: доставити авто з Берліна в Київ

Кращі виконавці категорії Автовоз:

Останні замовлення на Автовоз:

 • 3 дня назад 1 пропозиція
 • Київ 5 днів назад 1 пропозиція
 • Львів 6 днів назад 1 пропозиція
 • 8 днів назад 2 пропозиції
 • 10 днів назад 2 пропозиції
 • Преса про нас:

  Приклади виконаних замовлень:  Пригін авто з Європи користується високим попитом, і причин для цього достатньо. По-перше, за ті ж гроші, за які в Україні можна придбати досить скромний автомобіль, в європейських країнах легко знайти більш новий і сучасний. По-друге, стан таких транспортних засобів краще, чому сприяє якість доріг і палива в країнах Європи. І, по-третє, за кордоном можна знайти раритетні авто, якщо хочеться чогось особливого. Актуальним варіантом для покупки машини за кордоном сьогодні здатна стати доставка авто з Європи автовозів.

  Переваги перевезення транспортних засобів автовозів з-за кордону

  Автовоз - транспортний засіб, який здатний перевозити до 9-10 автомобілів. Є різні варіанти (одноярусні, двох'ярусні), тому кількість машин істотно відрізняється. Такий варіант транспортування актуальний для тих, хто вирішив стати власником європейського автомобіля, наприклад, з Німеччини. Переваг у подібній перевезення автомобілів автовозом досить:

  Скільки може коштувати перевезення автовозом

  Доставка авто з Німеччини в Україну автовозів ціна - питання, яке цікавить багатьох. Складно відповісти на нього однозначно, оскільки є кілька факторів, що впливають на вартість процесу:

  1. Відстань. Це одна з головних складових, оскільки від кількості кілометрів безпосередньо залежить, скільки потрібно буде сплатити перевізнику. Чим довше відстань при доставці автомобіля автовозів, тим відповідно дорожче послуга.
  2. Кількість автомобілів, від якого залежить вибір лафета для перевезення авто. Для меншого числа транспортних засобів може бути обраний одноярусний варіант, більшого - двох'ярусний. І, звичайно, варто пам'ятати, що за машину оплата окрема, але в будь-якому випадку перевезення автомобілів автовозом в Європу або з неї економніше доставки кожного транспортного засобу окремо. Важливі також габарити авто.
  3. Маршрут лафета для перевезення автомобілів. Якщо водієві автовозу потрібно буде заїжджати по дорозі за машинами, то його послуги обійдуться трохи дорожче.

  Якщо вас зацікавила подібна послуга, знайти фахівця, який може її надати, легко на сервісі VARTA.UA.

  Догори