Заробляти з VARTA

Всеукраїнська біржа послуг VARTA.UA – сервіс, створений для вигідної та безпечної покупки авто з-за кордону. На цьому порталі збираються потенційні покупці машин і виконавці, які допомагають їм підібрати і пригнати відповідну марку та модель авто з-за кордону. Ми займаємося пошуком партнерів по всій Україні, щоб запропонувати клієнтам кращі варіанти, а виконавцям – гідні умови для заробітку.

Що пропонує сервіс?
Ми залучаємо до співпраці виконавців з різних міст, які мають досвід роботи з такими напрямками:

  • Пригін автомобіля з Європи, США, Грузії та інших країн, який виконується на підставі наявних навичок і знань щодо пошуку, огляду, покупки за кордоном і доставки.
  • Розмитнення авто (напрямок актуальний для митних брокерів).
  • Сертифікація автомобіля (залучаються фізичні та юридичні особи, які спеціалізуються в області законодавства, що стосується легалізації транспорту).

Біржа надає для виконавців базу клієнтів, забезпечує їх комунікацію із замовниками. У свою чергу, брокери оплачують користування базою у вигляді відсотка від суми угоди. Всі витрати на рекламу, просування порталу та залучення замовників ми беремо на себе. Від вас вимагається тільки професіоналізм та порядність.

Які питання вирішує біржа?
Наше основне завдання – забезпечити ваш бізнес клієнтами, що звісно позначиться на рості його успішності. Ми допоможемо вам у вирішенні таких питань:

  1. Де знайти нових клієнтів?
  2. Як збільшити попит на ваші послуги й досягти великого потоку замовників?
  3. Як перейти на якісно вищий рівень і заробляти більше?

Ми активно займаємося розвитком маркетингу, створюємо якісну рекламу і забезпечуємо інформаційну підтримку. Перед тим як клієнт звернеться до вас безпосередньо, ми проводимо його попередню підготовку: ознайомлюємо зі специфікою роботи біржі, присутніми напрямками тощо. Підвищуючи рівень знань замовника щодо сфери ваших послуг, ми полегшуємо ваше подальше співробітництво.

Ви зможете самостійно вибирати кількість клієнтів з урахуванням вашої завантаженості. Слід також взяти до уваге те, що після виконання угоди клієнти можуть виставляти вам оцінки і залишати відгуки. Це забезпечує порядність і професіоналізм партнерів з усієї України.

Як стати учасником сервісу?
Ми запрошуємо до плідної співпраці кожного охочого, якщо у нього є досвід і знання в даній сфері. Для цього вам необхідно:

  • Пройти реєстрацію і вказати спеціалізацію.
  • Бажано докладно розписати в профілі особистий досвід в конкретній сфері (пригін авто, розмитнення, сертифікація), вказати напрацьовані зв'язки, а також можливості, які ви зможете надати замовникам. Від подробиць опису будуть залежати ваш імідж і попит на послуги, що надаються.
  • Рекомендуємо також підкріпити все вказане фактами: фото, посилання на сайт, соціальні мережі та інші ресурси (якщо такі є).

Після виконання всіх рекомендацій, вам будуть приходити листи про нові замовлення з урахуванням вашої спеціалізації та регіону.З нами ви зможете збільшити число клієнтів, вивести свій бізнес на новий рівень. Переконайтеся в цьому самі.

Реєструйтеся і ми допоможемо вам заробляти більше!
 

 

Догори