Пригнати Авто з Польщі в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Польщі
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Польщі:

 • Компанія Автоімпорт займає лідируючі позиції щодо підбору та доставки автомобілів зі США, Грузії та Європи. Працюємо під ключ, від покупки автомобіля до розмитнення, сертифікації, ремонту та постановки на облік. Безкоштовні консультації
 • С 2016 компания «Locar» помогла многим людям приобрести европейский автомобиль максимально быстро и по самым выгодным ценам. Наша цель – довольный клиент за рулем отличного автомобиля.
 • ТРАНСФЕР авто на українській реєстрації. Пережену ваше авто: ✓ по Європі ✓ через кордон ✓ по Україні. ШВИДКО та зручно, є відгуки замовників та досвід по всій Європі: Бельгія, Нідерланди, Данія, Німеччина, Чехія, Польща, Італія, Словенія, Австрія, Угорщина, Латвія, Естонія
 • Трансфер авто по Європі / через кордон / в Україну. Навички: будь-яка КПП. Стаж водіння: 15 років. Досвід: 12 місяців по країнам всього світу (Фінляндія, Іспанія, Франція, Бельгія, Нідерланди, Австрія, Латвія,Литва, Польща, Германія)

Преса про нас:

Останні замовлення на Авто з Польщі:

 • Київ 17 днів назад 1 пропозиція
 • Одеса 26 днів назад 2 пропозиції
 • Черкаси 1 місяць назад 2 пропозиції
 • Черкаси 2 місяця назад 3 пропозиції
 • Житомир 2 місяця назад 2 пропозиції
 • Приклади виконаних замовлень:

  Ford Tourneo Connect
  7000 $ 3 дня
  Skoda Octavia Scout
  11700 $ 3 дня
  Citroen C4 Grand Picasso
  11000 € 4 дня


  Часто задавані питання про пригон авто з Польщі

  ✓ Подивитись на популярні автосайти Польщі
  ✓ Вибрати відповідний варіант
  ✓ Знайти, хто огляне авто
  ✓ Замовити пригон авто в Україну тут

  Ціни на авто в Польщі починаються з 800 євро. Під ключ (с розмитненням, сертифікацією, послугами брокера, послугами по пригону і т.д.) автомобіль получається від $4500

  Ціна послуги пригону автомобіля з Польщі під ключ - від 400 Євро.

  ✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
  ✓ Завантажити сам договір про пригон авто
  ✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

  Пригін авто з Польщі під ключ – біржа VARTA.UA

  Коли вас відвідує думка про покупку транспортного засобу, то автомобілі з Польщі стануть непоганим варіантом. Звичайно, їх якість буде нижче, ніж, наприклад, в Німеччині, однак однозначно вище, ніж в Україні. У всій Європі вважається, що автомобілі старше 5 років уже старі і мало придатні для подальшого використання. З цієї причини водії вирішують продати свій транспортний засіб, щоб поиметь хоч якусь вигоду від уже «старого» авто. У нашій країні таке правило застосовують далеко не всі, тому старі машини – те, що потрібно. По-перше, вони стоять на порядок нижче, ніж нові. До того ж, якщо купувати старий автомобіль в Україні, то це обійдеться вам дорожче, ніж це ж авто в Польщі. По-друге, в Польщі авто просто не встигають зноситися так, як в Україні. Цьому сприяє ряд критеріїв, за якими наш ближній сусід випереджає нас в рази. Тому купити авто в Польщі буде розумним рішенням, якщо ви хочете зберегти свій бюджет.

  Які існують особливості покупки авто в Польщі?

  В Польщі можна вигідно купити машину. Бо в цій країні є можливість повернення ПДВ. Це так званий VAT. Але краще це обговорити з продавцем з огляду на те, що тут є свої нюанси.

  При придбанні транспортного засобу в Польщі, вам не обов'язково знімати його з обліку при купівлі. Така покупка дає можливість поверненню його назад та відновленню документів, що є великим плюсом.

  Де ви можете купити машину в Польщі?

  Є кілька варіантів, де ви можете купити машину в Польщі:

  Як пригнати машину з Польщі в Україну?

  При в'їзді купленого в Польщі авто новий власник повинен надати документ, який буде свідчити про те що в нього комерційні цілі щодо в'їзду в Україну. Такий випадок передбачає термін перебування на території України протягом 60 днів у році.

  По транзиту пригін авто з Польщі здійснюється лише на 10 днів. Далі буде слідувати штраф. Дуже часто повторно штраф вже не виписують, чим користується величезна кількість українців.

  Ви можете не розмитнювати ваше нове придбання, але в такому випадку, ви будете діяти на свій страх і ризик, адже штрафи за незаконне перебування в країні дуже великі. А якщо ви вирішили розмитнити ваше авто, то вам потрібно зробити деякі внески: акцизний збір, мито і ПДВ. Весь процес розмитнення залежить від показників і характеристик автомобіля. Виходячи з цієї інформації буде вибудовуватися ціна, яку потрібно буде заплатити.

  Щоб обійти всі складності, потрібно знати багато інформації, яку важко зрозуміти самостійно. Найкращим рішенням буде наймання виконавця, який допоможе у всьому розібратися.

  VARTA.UA – ваш найкращий помічник з купівлі авто з Польщі.

  Наш сервіс пропонує вам свою допомогу в купівлі та пригону авто в Україну з Польщі і не тільки. Ви дійсно можете розраховувати на якісно виконану роботу, адже наші фахівці мають високий рейтинг. Вони беруть на себе повну відповідальність за всі дії, починаючи від покупки авто і до доставки його вам.

  Догори