Пригнати Авто з Швеції в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Швеції
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Швеції:

 • Компанія Автоімпорт займає лідируючі позиції щодо підбору та доставки автомобілів зі США, Грузії та Європи. Працюємо під ключ, від покупки автомобіля до розмитнення, сертифікації, ремонту та постановки на облік. Безкоштовні консультації
 • Компанія Komis Auto - експерт з надання послуг по пригону авто з США та Європи, викупу та підбору авто в Україні. Б/в авто у кредит або лізинг. Маємо власний парк автовозів, перевозимо від 2 до 8 авто, доставимо автомобілі з Європи, Норвегії, Швеції, Швейцарії.
 • Пригон и доставка авто из Европы под ключ.Компания предоставляет услуги по поиску, подбору, пригону и растаможке авто из Европы. Доставим авто которое Вы купили сами . За один рейс можем забрать на доставку от 1 до 6 автомобилей. Будем рады заказам.Работаем как с наличным расчётом так и по безнал.
 • Пригон автомобілів з ЄС та США Розмитнення авто! Досвід роботи більше 7 років Буду радий допомогти

Преса про нас:

Останні замовлення на Авто з Швеції:

 • Швеция - Украина За домовленістю
  2 дня назад 3 пропозиції
 • Одеса 19 днів назад 2 пропозиції
 • Львів 19 днів назад 2 пропозиції
 • XC60 20$ 20000 €
  Київ 2 місяця назад 3 пропозиції
 • Приклади виконаних замовлень:  Часто задавані питання про пригон авто з Швеції

  ✓ Ціна пригону авто з Швеції - від 500 євро.

  ✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
  ✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з США

  ✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
  ✓ Завантажити сам договір про пригон авто
  ✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

  Відмінне шведське авто може бути у кожного: особливості його пригону

  Шведська законодавча база забороняє продавати автомобілі, що потрапили в ДТП, за кордон. А ще в цій країні існують обмеження по швидкості їзди, і кожного зобов'язують в певні періоди проходити огляд технічного стану транспортного засобу. І це чудово, адже дозволяє пригнати авто з Швеції в Україну в хорошому стані.

  Шведські автомобілі дійсно дуже популярні серед українців, оскільки практично ні в одній європейській країні неможливо зустріти транспортний засіб, обладнане одночасно:

  Такой «пакет» объясняется просто – погодные условия там достаточно суровые. Пригон авто из Швеции – однозначно выгодное вложение денег. И многие задумываются, стоит ли заняться им самостоятельно. Попробуем разобраться в этом вопросе.

  Як самостійно пригнати автомобіль зі Швеції

  Крім зручного для нас законодавства і відмінною модифікації транспортних засобів, є ще кілька причин, за якими стоїть пригнати авто з Швеції:

  Придбати шведське авто можна на аукціоні або у приватної особи. Зробити покупку є, як через інтернет, так і особисто перебуваючи в країні. Ідеально особисто оглянути транспортний засіб, щоб побачити всі проблеми, якщо такі є.

  Другий важливий момент - перевірка техпаспорта, в якому відображаються всі дані про автовласників і інша потрібна інформація. При покупці повинен бути оформлений договір, адже такий документ обов'язково стане в нагоді для розмитнення, якої, до речі, теж доведеться займатися самостійно.

  Так, щоб отримати відмінне шведське авто, варто попрацювати. Але можна вирішити задачу і іншим способом. Для спрощення життя водіїв, що віддають перевагу довіритися професіоналам, був створений сервіс VARTA.UA.

  Як скористатися сервісом

  Знайти профі, який зможе пригнати шведське авто, на VARTA.UA дуже легко. Тут зареєстровані експерти з усієї країни, що надають саме такі послуги. Залишивши заявку на сайті, легко почати співпрацю зі спеціалістів з будь-якого міста: хоч свого, хоч віддаленого населеного пункту. І, до речі, останній варіант безпечний, адже кожен виконавець на сервісі має чесний рейтинг, а багато хто навіть пройшли верифікацію документів. Крім того, перед співпрацею підписується договір, що має юридичну силу. І найголовніше - VARTA.UA пропонує «Безпечну угоду», що збереже гроші замовника і захистить експерта по пригону.

  Впевнені, можливості сервісу автопослуг розвіяли всі сумніви в питанні, чи варто самостійно приганяти машину зі Швеції. Якщо є професіонали, навіщо себе обтяжувати такими питаннями. Чи згодні?

  Догори