Пригнати Авто з Чехії в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Чехії
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Чехії:

Преса про нас:

Останні замовлення на Авто з Чехії:

 • Київ 28 днів назад 0 пропозицій
 • 2 місяця назад 3 пропозиції
 • Дніпро 3 місяця назад 4 пропозиції
 • Приклади виконаних замовлень:

  VW Touareg 3.0 V6 TDI 180 kw
  21200 € 7 днів
  Mazda 5 2.0 Diesel 2009
  8120 € 4 дня


  Часто задавані питання про пригон авто з Чехії

  ✓ Ціна пригону авто з Чехії - від 450 євро.

  ✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
  ✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з США

  ✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
  ✓ Завантажити сам договір про пригон авто
  ✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

  Без втрати часу і нервових клітин: пригін авто з Чехії

  Останні роки все більше українських водіїв вибирають пригін авто з Чехії замість покупки транспортного засобу в Україні, що логічно пояснити: навіть після транспортування і постановки на українські номери авто виходить дешевше. А найголовніше - його технічний стан набагато краще. Пов'язано це з гарною якістю європейських доріг, палива і відповідальним ставленням чеських водіїв. У цій країні рідкісні автовласники продовжують експлуатувати автомобіль з серйозними неполадками, а звертаються до професійних майстрам. До того більшість експлуатує транспортні засоби не більше 5-7 років, змінюючи їх на більш нові, хоча і попередні і зовні, і всередині відмінні.

  Чи все так просто з пригоном авто з Чехії

  Найпопулярніша марка, яку можна пригнати з Чехії, - Skoda. Вона поширена в цій країні, адже виготовляється на чеському автомобільному заводі. Жителі Чехії охоче вибирають вітчизняні транспортні засоби за доступну ціну при хорошій якості і досить дбайливо до неї відносяться. Саме тому рекомендуємо звернути увагу в першу чергу на пригін авто з Чехії в Україну саме цієї марки. Втім, тут можна знайти і німецькі, японські, американські авто.

  Бажаючи пригнати авто з Чехії, необхідно пройти кілька етапів процесу:

  Ідеально володіти чеською мовою, щоб знайти автомобіль на сайтах було легше. І обов'язково потрібно вибирати відразу кілька варіантів, щоб, вирушаючи до Чехії, точно вибрати один з них. Збираючись купити машину в Чехії і пригнати в Україну, обов'язково варто знати, яку документацію доведеться оформити для розмитнення, щоб мати можливість вільно їздити по країні.

  Якщо все це не здається таким простим, адже ми навіть не згадали ще сам процес розмитнення, вибирайте сервіс VARTA.UA. Ми готові розповісти, чому.

  У чому переваги автобіржі послуг VARTA.UA

  Якщо не знаєш, як правильно зробити самому, - довірся професіоналу. Ця істина непохитна, хоча і важка для нашого менталітету. Але коли мова йде про покупку не найдешевшого автомобіля і існує ризик зробити невдалу покупку, від ментальності варто відходити.

  Для тих, хто з цим згоден, і існує сервіс автопослуг VARTA.UA. Він дозволяє без зайвих зусиль пригнати авто з Чехії в Україну, не витративши свого часу і нервових клітин. Всім цим, в тому числі розмитненням, будуть займатися досвідчені експерти. На сервісі зареєстровані профі з різних міст, які виконують покупки авто в Чехії з розмитненням і готові надати подібні послуги всім бажаючим. Знайти їх легко: необхідно заповнити спеціальну форму заявки, максимально точно вказавши параметри пошуку.

  Використовувати VARTA.UA не просто зручно, але й безпечно, оскільки:

  1. Кожен виконавець має рейтинг, що формується на основі його активності на сайті та реальних відгуків клієнтів, додати які можна тільки після здійснення угоди. Якщо замовник поставив негативну оцінку, рейтинг знижується.
  2. Між обома сторонами підписується договір, де продумані і вказані всі нюанси, які захищають і замовника, і виконавця.
  3. Існує можливість укласти Безпечну угоду, при якій оплачений аванс або будь-які інші оплати залишаються на спеціальному рахунку до закінчення угоди. Вони можуть бути, як відправлені виконавцю, так і повернутися клієнту.

  Впевнені, у вас вже немає сумнівів, чи варто займатися прижени самостійно або краще довіритися фахівцям. Сервіс VARTA.UA чекає саме вас.

  Догори