Пригнати Авто з Швейцарії в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Швейцарії
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Швейцарії:

 • Компанія Автоімпорт займає лідируючі позиції щодо підбору та доставки автомобілів зі США, Грузії та Європи. Працюємо під ключ, від покупки автомобіля до розмитнення, сертифікації, ремонту та постановки на облік. Безкоштовні консультації
 • Пошук авто під замовлення. Розмитнення, сертифікація... Доступ до #Schwacke. Європа, Грузія.
 • Займаюсь 10 років пригоном авто під замовлення. - Тільки оригінальний пробіг - мій принциповий підхід до роботи. - підтвердження пробігу від офіційних дилерів - Перевірка лакофарбового покриття - комп'ютерна діагностика - є можливість поїхати безпосередньо зі мною. - виконую все під ключ
 • Организация евротуров за автомобилями в Литву, помощь в выборе автомобиля, сопровождение по лучшим авторынкам, постановки на учёт, помощь в погран переходе, свои брокера, сопровождение до полной таможенной чистки и постановки на Украинский учёт. Помощь при растаможке автомобилей на еврономерах. Растаможка под ключ. Снятие...
 • Приганяємо Авто із Швейцарії та з Прибалтики. В прибалтиці беремо тільки свіжі авто із Європи. Швидко та надійно! Досвід! Чесні пробіги 100%! Сервісні книги! Звертайтеся - підберемо та приженемо під ключ хороше авто.

Преса про нас:

Останні замовлення на Авто з Швейцарії:

 • Київ 8 днів назад 4 пропозиції
 • Миколаїв 1 місяць назад 2 пропозиції
 • Миколаїв 1 місяць назад 2 пропозиції
 • 2 місяця назад 3 пропозиції
 • Приклади виконаних замовлень:

  Ford Kuga 2.0D 2012
  14200 € 6 днів


  Часто задавані питання про пригон авто з Швейцарии

  ✓ Ціна пригону авто з Швейцарії - від 500 євро.

  ✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
  ✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з США

  ✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
  ✓ Завантажити сам договір про пригон авто
  ✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

  З Швейцарії в Україну: як пригнати хороший автомобіль

  Працюють, як швейцарський годинник. Те ж саме можна сказати і про автомобілі, адже навіть не нові авто, придбані у Швейцарії знаходяться в хорошому стані. І що найголовніше – це економічно виправдано. Пригон авто з Швейцарії не тільки дозволяє отримати справний всередині транспортний засіб, але і презентабельне за своїм зовнішнім виглядом.

  У чому переваги пригону авто з Швейцарії

  Авто перегін зі Швейцарії – не найпопулярніший варіант серед тих, хто замислюється про покупку європейського автомобіля. Багатьом здається: вийде дорожче. Але на практиці часто навпаки: пригнати авто з Швейцарії в Україну навіть вигідніше, ніж з Литви та Німеччини. А стан транспортних засобів відмінне.

  Всі автомобілі, якими користуються самі швейцарці, обслуговуються на фірмових СТО. Жоден власник не довірить свій транспортний засіб майстру в сусідньому гаражі. Також швейцарські водії дуже допитливі до стану авто, тому не їздять з неполадками, а відразу її виправляють. І останнє – незважаючи на ідеальні дороги і дотримання законодавства, мало хто їздить на одному авто більше 5 років. А нам це тільки на руку, адже такі переваги швейцарців дозволяють купити машину в Швейцарії і пригнати її в Україну.

  Нюанси пригону авто з Швейцарії

  Щоб придбати і пригнати машину з Швейцарії в Україну, в першу чергу потрібно знайти хороший варіант. Є кілька найпопулярніших сайтів, де представлений широкий асортимент транспортних засобів:

  Звичайно, за обраним авто доведеться відправитися самостійно. І тут підстерігають певна складність – країна не входить в Європейський Союз, тому без візи не обійтися. До речі, цей момент ще й впливає на ввезення в Україну. При собі потрібно мати експортну декларацію, і при покупці важливо про це пам'ятати. І найскладніше – без розмитнення не обійтися. А цей процес не самий простий і приємний.

  Якщо вам не хочеться всім цим займатися, але швейцарський автомобіль чи не сниться, то вихід є.

  Щоб не займатися купівлею швейцарського авто самостійно

  Іноді краще заплатити трохи більше, але не робити нічого самостійно. З пригоном авто з Швейцарії варто чинити саме так. Для допомоги водіям існує сервіс автопослуг VARTA.UA. Саме тут можна знайти профі, який підбере оптимальний за ціною і якістю автомобіль і зможе привезти його в Україну за дуже привабливі терміни.

  Задавши в пошуку певний населений пункт, можна знайти експерта з свого міста. А якщо на сервісі такого немає, то з найближчого до замовника.

  Дуже важливо те, що у кожного виконавця є рейтинг, створений самими його клієнтами. Він чесний і прозорий, адже поставити оцінку і залишити відгук можна тільки після співпраці. Якщо угода пройшла успішно і відгук позитивний, рейтинг збільшується, при негативному думці замовника - знижується.

  Але це ще не все. Використання сервісу VARTA.UA дає гарантії для обох сторін. І для цього є кілька варіантів захисту:

 • Підписання договору між замовником і виконавцем. Такий документ створений юристами, тому враховує всі нюанси.
 • Надання Актів прийому-передачі і виконаних робіт.
 • Безпечна угода - це одне з головних достоїнств біржі автопослуг. Погоджуючись на неї, обидві сторони стають в безпеці.
 • Використання сервісу безпечно, зручно і ефективно. У цьому легко переконатися, отримавши відмінний автомобіль зі Швейцарії.

  Догори