Пригнати Авто з Словакії в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Словакії
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Словакії:

 • Трансфер авто по Європі / через кордон / в Україну. Навички: будь-яка КПП. Стаж водіння: 7 років. Досвід: дальні трансфери (Данія-Нідерланди-Бельгія-Німеччина-Польща-Україна)
 • Компанія Komis Auto - експерт з надання послуг по пригону авто з США та Європи, викупу та підбору авто в Україні. Б/в авто у кредит або лізинг. Маємо власний парк автовозів, перевозимо від 2 до 8 авто, доставимо автомобілі з Європи, Норвегії, Швеції, Швейцарії.
 • Займаюсь 10 років пригоном авто під замовлення. - Тільки оригінальний пробіг - мій принциповий підхід до роботи. - підтвердження пробігу від офіційних дилерів - Перевірка лакофарбового покриття - комп'ютерна діагностика - є можливість поїхати безпосередньо зі мною. - виконую все під ключ

Преса про нас:

Останні замовлення на Авто з Словакії:

 • Пригнати smart За домовленістю
  Рівне вчора 2 пропозиції
 • 2 місяця назад 1 пропозиція
 • 3 місяця назад 0 пропозицій
 • Приклади виконаних замовлень:  Часто задавані питання про пригон авто з Словаччини

  ✓ Ціна пригону авто з Словаччини - від 500 євро.

  ✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
  ✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з США

  ✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
  ✓ Завантажити сам договір про пригон авто
  ✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

  Пригін авто з Європи: в акценті Словаччина

  Словаччина - дивовижна країна в плані транспортних засобів. За останні десять років тут трапився досить серйозний прорив у сфері автомобілебудування. Словацькі автомобільні заводи випускають якісну і затребувану продукцію, що актуальна навіть на вторинному ринку. Також тут можна вигідно придбати б / у автомобілі з інших європейських країн. Якщо ви замислюєтеся про хороше «залізному коні» не за все гроші, то пригін авто зі Словаччини може стати хорошим варіантом.

  Що потрібно знати про прижени авто зі Словаччини

  Купити машину в Словаччині і пригнати її в Україну теоретично може кожен. Але на практиці все не так уже й просто, особливо для новачків. Перша складність - мовний бар'єр, оскільки в цій країні не розуміють українську або російську. Домовитися з продавцем буде нелегко, так само як і вивчити всі нюанси документів, оформлюваних під час покупки.

  Другий «підводний камінь»: щоб придбати б / у машину і пригнати її в Україну, доведеться самостійно відправитися за нею. Для цього потрібно мати біометричний паспорт або оформляти візу для в'їзду.

  І третій момент - не можна забувати, що не всі автомобілі можна ввозити і ставити на облік в нашій країні. Пригін авто зі Словаччини в Україну з подальшою розмитненням можливий, якщо:

  А ще потрібно не забувати, що провозити через кордон готівкою дозволяється не більше ніж 10 000 євро.

  Новачкові запам'ятати ці нюанси не завжди легко. Але завжди можна довірити процес від А до Я справжньому профі в таких питаннях. Як його знайти? Легко! Якщо скористатися біржею VARTA.UA.

  Як вона працює

  Принцип роботи VARTA.UA простий, хоч такий сервіс є нововведенням для українських автовласників. Тут зібрана база експертів, що займаються прижени автомобілів зі Словаччини та інших країн. Залишивши заявку на сайті, можна отримати відповіді на неї від потенційних виконавців. З огляду на, що на біржі зареєстровані більшість з успішно працюючих профі, є шанси знайти фахівця навіть зі свого міста. Але якщо такого немає, можна не переживати і співпрацювати віддалено. Безпека сервіс забезпечує декількома способами:

  Чому варто довіритися VARTA.UA

  Ми звикли робити все самі, щоб отримати бажаний результат. Але у випадку з прижени авто зі Словаччини коштує перекласти цю задачу на професіонала. Він зможе вибрати і пригнати транспортний засіб набагато швидше і якісніше. І це, до речі, збереже час і нервові клітини.

   

  Догори