Пригнати Авто з Нідерландів в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Нідерландів
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Нідерландів:

 • Компанія Автоімпорт займає лідируючі позиції щодо підбору та доставки автомобілів зі США, Грузії та Європи. Працюємо під ключ, від покупки автомобіля до розмитнення, сертифікації, ремонту та постановки на облік. Безкоштовні консультації
 • Пошук авто під замовлення. Розмитнення, сертифікація... Доступ до #Schwacke. Європа, Грузія.
 • Професійно займаюсь пригоном авто під ключ. Замовляйте і будете задоволені результатом!
 • Предварительные консультации, помощь в подборе автомобиля с последующим пригоном из стран Евросоюза. Оформление всей разрешительной документации (растаможивание, оформление сертификата, постановка на учет) на территории Украины.
 • Надаю послуги повного циклу з пошуку, пригону, розмитнення легкових автомобілів з Німеччини, а також огляд чи підбір. Ми працюємо з найбільшими та перевіреними автодилерами Німеччини.

Преса про нас:

Останні замовлення на Авто з Нідерландів:

 • Київ 14 днів назад 1 пропозиція
 • Стрий 1 місяць назад 2 пропозиції
 • 2 місяця назад 2 пропозиції
 • Київ 2 місяця назад 3 пропозиції
 • Київ 2 місяця назад 3 пропозиції
 • Приклади виконаних замовлень:  Часто задавані питання про пригон авто з Голландії

  ✓ Ціна пригону авто з Голландії - від 500 євро.

  ✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
  ✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з США

  ✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
  ✓ Завантажити сам договір про пригон авто
  ✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

  Як спростити процес пригону авто з Голландії

  В останні роки пригін авто з Голландії дуже зацікавив українців. Причин тут декілька, але головна - б / у транспортні засоби в цій країні дуже дешеві, стан їх гарне, а пригнати їх можна самостійно. Але чи все так просто, адже нюанси при бажанні своїми силами придбати в Голландії, привезти в Україну і розмитнити тут авто, однозначно будуть.

  Які складнощі можуть очікувати при пригону авто з Голландії

  Голландія - європейська країна, але автовласники тут не такі педанти, як німці чи австрійці, не такі акуратні, як французи, і не так ретельно ставляться до зовнішнього вигляду авто, як грузини. Але це зовсім не означає, що неможливо пригнати авто з Голландії в Україну в отличном состоянии. Але все ж є деякі підводні камені, про які точно потрібно знати новачку в цьому питанні.

  Вимоги до авто

  В першу чергу потрібно пам'ятати, що пригнати авто з Голландії можна не все. Воно повинно відповідати певним вимогам:

  А ще ті, хто постійно займається пригоном голландських авто попереджають, що саме в цій країні можна потрапити на крадені авто. І нерідко такий автомобіль з'являється на найвідомішому авторинку Голландії навіть швидше, ніж його власник встигає заявити про крадіжку. Вибираючи собі транспортний засіб, необхідно ретельно перевіряти документи і обов'язково звернутися на місці в професійні СТО для перевірки стану авто.

  Що необхідно врахувати

  Самостійна покупка авто з Голландії - не така проста, як здається на перший погляд. Допоможе успішно її виконати виключно ретельне планування. необхідно:

  1. Визначити можливий для себе бюджет, обов'язково враховуючи в витратах не тільки вартість самого автомобіля, але і витрати на дорогу і розмитнення в Україні.
  2. Підібрати марку і модель автомобіля ще до поїздки в Голландію. Бажано мати в запасі ще кілька альтернативних варіантів, щоб не розгубитися.
  3. Знайти митного брокера, який по приїзду зможе допомогти з розмитненням. Це важливо, адже часу на цей процес не так багато.

  А ще потрібно знати хоча б англійську і мати багато терпіння в запасі, адже пригін транспортного засобу займе не один день і може мати багато форс-мажорів. Ну, можна і не витрачати час і нерви, оскільки є більш прості і надійні способи.

  Пригін авто з Голландії силами професіонала

  Набагато зручніше, якщо всіма питаннями буде займатися профі. І знайти такого легко на сервісі VARTA.UA. Він зможе пригнати авто з Голландії на замовлення швидко і професійно. І найголовніше - візьме на себе абсолютно всі процеси - від вибору до розмитнення.

  Головна перевага сервісу - безпека. Обом сторонам пропонується підписати договір, в якому прописані права та зобов'язання замовника і виконавця. Також можна скористатися «Безпечної угодою». Але найголовніше - у всіх експертів на VARTA.UA є чесний і прозорий рейтинг. Просто так поставити оцінку неможливо, тому «накрутки» виключені.

  Якщо ви вибрали саме голландські автомобілі, звертайтеся до професіоналів з VARTA.UA. Вони допоможуть вибрати транспортний засіб, що відповідає вашим вимогам і обов'язково стандартам українського законодавства.

  Догори