Пригнати Авто з Нідерландів в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Нідерландів
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Нідерландів:

Останні замовлення на Авто з Нідерландів:

 • Київ 3 місяця назад 0 пропозицій
 • 5 місяців назад 2 пропозиції

  Пригнать авто из Европы Toyota Prius plus в Одессу, 7 мест с Европы, пробег до 200 тыс., от 2014 года обязательно с возвратом НДС, очень хотелось бы с панорамой, но если будет хороший вариант можно и без нее, могу купить как физ, так и как юридическое лицо, в зависимости от того что практичнее. Бюджет 16000 $. Никуда не спешу, рассмотрю все...

 • Преса про нас:

  Приклади виконаних замовлень:

  Skoda Fabia
  4000 € 3 дня
  Skoda Octavia 1.6 -2014
  7000 € 5 днів
  Skoda Superb
  7500 € 3 дня


  Часто задавані питання про пригон авто з Голландії

  ✓ Ціна пригону авто з Голландії - від 500 євро.

  ✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
  ✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з США

  ✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
  ✓ Завантажити сам договір про пригон авто
  ✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

  Як спростити процес пригону авто з Голландії

  В останні роки пригін авто з Голландії дуже зацікавив українців. Причин тут декілька, але головна - б / у транспортні засоби в цій країні дуже дешеві, стан їх гарне, а пригнати їх можна самостійно. Але чи все так просто, адже нюанси при бажанні своїми силами придбати в Голландії, привезти в Україну і розмитнити тут авто, однозначно будуть.

  Які складнощі можуть очікувати при пригону авто з Голландії

  Голландія - європейська країна, але автовласники тут не такі педанти, як німці чи австрійці, не такі акуратні, як французи, і не так ретельно ставляться до зовнішнього вигляду авто, як грузини. Але це зовсім не означає, що неможливо пригнати авто з Голландії в Україну в отличном состоянии. Але все ж є деякі підводні камені, про які точно потрібно знати новачку в цьому питанні.

  Вимоги до авто

  В першу чергу потрібно пам'ятати, що пригнати авто з Голландії можна не все. Воно повинно відповідати певним вимогам:

  А ще ті, хто постійно займається пригоном голландських авто попереджають, що саме в цій країні можна потрапити на крадені авто. І нерідко такий автомобіль з'являється на найвідомішому авторинку Голландії навіть швидше, ніж його власник встигає заявити про крадіжку. Вибираючи собі транспортний засіб, необхідно ретельно перевіряти документи і обов'язково звернутися на місці в професійні СТО для перевірки стану авто.

  Що необхідно врахувати

  Самостійна покупка авто з Голландії - не така проста, як здається на перший погляд. Допоможе успішно її виконати виключно ретельне планування. необхідно:

  1. Визначити можливий для себе бюджет, обов'язково враховуючи в витратах не тільки вартість самого автомобіля, але і витрати на дорогу і розмитнення в Україні.
  2. Підібрати марку і модель автомобіля ще до поїздки в Голландію. Бажано мати в запасі ще кілька альтернативних варіантів, щоб не розгубитися.
  3. Знайти митного брокера, який по приїзду зможе допомогти з розмитненням. Це важливо, адже часу на цей процес не так багато.

  А ще потрібно знати хоча б англійську і мати багато терпіння в запасі, адже пригін транспортного засобу займе не один день і може мати багато форс-мажорів. Ну, можна і не витрачати час і нерви, оскільки є більш прості і надійні способи.

  Пригін авто з Голландії силами професіонала

  Набагато зручніше, якщо всіма питаннями буде займатися профі. І знайти такого легко на сервісі VARTA.UA. Він зможе пригнати авто з Голландії на замовлення швидко і професійно. І найголовніше - візьме на себе абсолютно всі процеси - від вибору до розмитнення.

  Головна перевага сервісу - безпека. Обом сторонам пропонується підписати договір, в якому прописані права та зобов'язання замовника і виконавця. Також можна скористатися «Безпечної угодою». Але найголовніше - у всіх експертів на VARTA.UA є чесний і прозорий рейтинг. Просто так поставити оцінку неможливо, тому «накрутки» виключені.

  Якщо ви вибрали саме голландські автомобілі, звертайтеся до професіоналів з VARTA.UA. Вони допоможуть вибрати транспортний засіб, що відповідає вашим вимогам і обов'язково стандартам українського законодавства.

  Догори