Пригнати Авто з Латвії в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Латвії
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Латвії:

Преса про нас:

Останні замовлення на Авто з Латвії:

 • Чернівці 3 місяця назад 3 пропозиції
 • Часто задавані питання про пригон авто з Латвії

  ✓ Ціна пригону авто з Латвії - від 450 євро.

  ✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
  ✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з США

  ✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
  ✓ Завантажити сам договір про пригон авто
  ✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

  Авто з Латвії: пригнати або залишити

  Мрія кожного автомобіліста: недорогий, але повністю справний автомобіль. Ідеально, якщо він ще й презентабельний зовнішньо. Думаєте, таке неможливо? У нас знайти подібний за скромний бюджет, дійсно, нелегко. Але ж можна відправитися в Прибалтику і пригнати авто з Латвії в Україну, адже саме в цю країну йде величезний потік старих європейських транспортних засобів. Більшість з них у відмінному технічному стані, оскільки водії, які проживають в Європі, дуже відповідально ставляться до цього питання.

  Якщо ви новачок в питанні, як зробити пригін авто з Латвії, спробуємо розписати поетапно весь процес.

  З чого потрібно почати пригін авто з Латвії в Україну

  Перше, що необхідно, щоб купити машину в Латвії і пригнати в Україну, - визначитися з доступним бюджетом. При цьому важливо врахувати не тільки саму ціну авто, але і витрати на митні послуги. Також в цю суму повинна увійти оплата дороги, оформлення документації при покупці, оскільки пригін повинен бути офіційним і згідно з нашим законодавством. Тільки в такому випадку можна буде спокійно їздити по країні і навіть виїжджати на транспортному засобі за кордон.

  Другий етап всього цього процесу - підбір автомобіля. Для цього потрібно буде пошукати на латвійських сайтах оголошення про продаж. Бажано підібрати кілька авто, не всі продавці повідомляють повну правду про своїх «залізних конях». Вибравши один, можна повернутися додому ні з чим.

  Третій етап - доведеться самостійно відправитися за покупкою. Так що знадобиться або віза, або біометричний паспорт, адже Латвія входить до Євросоюзу і туди можна в'їжджати по ньому. Що радує, латвійський мова знати не обов'язково, багато там володіють російською. Під час покупки важливо простежити, щоб були всі документи, які потрібно представити брокеру для розмитнення. І саме вона, по суті, буде останнім етапом всього процесу.

  У чому переваги пригону саме з Латвії

  Авто з Латвії на замовлення не буде елітних марок, як, наприклад, з Америки. Але в такому варіанті є безліч своїх переваг:

  1. Країна знаходиться близько до України, тому не потрібно оплачувати транспортування автомобіля.
  2. Пригін займе від п'яти до десяти днів, і це не дуже довго.
  3. Ціни тут дійсно вигідні.

  І все ж процес пригону самостійно не так простий, особливо без досвіду. Тому є два варіанти: купити машину з Латвії в Україні, але в тій моделі і марки, що доступна, або звернутися до профі, який зможе пригнати саме те, що хочеться. Якщо ви за останній, значить, можна скористатися сервісом VARTA.UA.

  Чому саме VARTA.UA

  Завжди краще, якщо у клієнта є вибір - це розуміють усі. І сервіс VARTA.UA саме такий вибір і дає. Тут можна знайти експерта з купівлі авто в Латвії та його пригону практично з будь-якого регіону країни. А найголовніше - на біржі автопослуг кожен виконавець має тільки реальні відгуки, адже вони додаються виключно після закінчення угоди з клієнтом.

  Користуватися сервісом безпечно. Забезпечує це три основних моменти:

  До речі, останнє не обов'язково, але воно захищає і замовника, і виконавця. Скориставшись такою послугою, при якій гроші клієнта як би «заморожуються» на спеціальному рахунку і виплачуються тільки при позитивному закінченні співпраці, можна бути впевненим: бюджет не буде витрачений даремно.

  Думаємо, вам вже захотілося перевірити, як це все працює, і як можна швидше отримати свій автомобіль з Латвії. Дійсно, навіщо витрачати час, якщо цим можуть зайнятися професіонали.

  Догори