Пригнати Авто з Канади в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Канади
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Канади:

 • Компанія Автоімпорт займає лідируючі позиції щодо підбору та доставки автомобілів зі США, Грузії та Європи. Працюємо під ключ, від покупки автомобіля до розмитнення, сертифікації, ремонту та постановки на облік. Безкоштовні консультації
 • Наша компания специализируется на подборе/покупке авто с онлайн автоаукционов США и Канады: Copart IAAI Manheim прочие Осуществляем доставку авто в Украину, растаможку, доставку по Украине, ремонт по ключ, сертификацию, постановку на Укр. учет (регистрация в ГАИ,номера). Всегда Вам рады!!!
 • Чому нас обирають? Все просто: 5 років досвіду та сотні задоволених клієнтів; підписуємо договір про співпрацю та проводимо всі платежі через банк; ми пропонуємо тільки надійні, безпечні та перевірені автомобілі; забезпечуємо безкоштовну площадку для зберігання авто в США; вигідні умови, договір
 • Доброго дня всім!Готовий поділитися досвідом та допомогти придбати Вам авто із США за доступною вартістю.
 • Підбираємо, перевіряємо, доставляємо, видаємо! Робимо все це з 2017го року. По всім актуальним напрямкам. Все як для себе: швидко, якісно, без зайвого головного болю.

Преса про нас:

Останні замовлення на Авто з Канади:

 • 2 місяця назад 2 пропозиції
 • 2 місяця назад 2 пропозиції
 • Приклади виконаних замовлень:

  Camry 2016 SE
  7000 $ 3 місяця
  BMW M5 2018 г.в. за 52805$
  52805 $ 2 місяця
  BMW i3 rex
  10000 $ 2 місяця


  Часто задавані питання про пригон авто з Канади

  ✓ Багаті комплектації
  ✓ Більшість автомобілів обладнанні бензиновим мотором
  ✓ В основному після ДТП
  ✓ З ремонтом в Україні авто получається дешевше, ніж купувати тут

  ✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
  ✓ Завантажити сам договір про пригон авто
  ✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

  ✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
  ✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з Канади

  Як легко і без зайвих зусиль пригнати авто з Канади

  Уже майже два роки діє Зона вільної торгівлі між Канадою і Україною. І ця ситуація дуже приваблива для тих, хто прагне замінити свого старого «залізного коня», який бачив багато на українських дорогах, і купити авто з Канади. І їх легко зрозуміти - різниця в цінах досить відчутна. Але так чи простий пригін авто з Канади в Україну ще й власними силами. Це питання не можна залишити без відповіді.

  Нюанси пригону авто з Канади в Україну

  Пригін авто з Канади транспортного засобу в хорошому стані - процес, який має безліч нюансів. По-перше, від мита звільнені не всі автомобілі, а тільки ті, що зроблені на території цієї країни. Це важливо, і подібна інформація обов'язково повинна бути прописана в інвойсі, підготовленому канадським імпортером. По-друге, пригнати машину з Канади потрібно таку, щоб вона відповідала такі вимоги:

  Але вибір авто - не єдина складність, що зустрінеться на шляху, якщо ви вирішите купити авто з Канади без розмитнення. Досить довгий і нелегкий процес - транспортування, адже прямого поромного сполучення між цією країною та Україною немає. Спочатку транспортний засіб відправлять в США, а вже після цього до нас. Відповідно такі машини з Канади без розмитнення обійдуться на пару сотень доларів дорожче.

  Чи не менше складнощів є і з самим придбанням транспортного засобу. Купівля авто можлива за допомогою авторизованого дилера а>бо на аукціоні. Але, щоб взяти участь в торгах, необхідно мати ліцензію.

  Що ж робити з покупкою авто з Канади

  Можна продовжувати самостійно долати всі труднощі, а можна довіритися сервісу VARTA.UA. Саме тут є найбільша база професіоналів, для яких пригнати авто з Канади без розмитнення - легко здійсненне завдання.
  На VARTA.UA зареєстровані кращі експерти галузі покупки і пригону транспортних засобів з-за кордону. Вони і купують, і доставляють. Використання сервісу безпечно, оскільки є кілька моментів захисту обох сторін:Підписання спеціальних договорів, які розроблені юристами. Також замовнику передається Акт виконаних послуг або Акт прийому-передачі.

  Система рейтингу для кожного фахівця на нашому сайті. При позитивному відкликання рейтинг підвищується, негативному - відповідно знижується.
  Можливість оформлення Безпечної угоди, при якій одна зі сторін отримає гроші за виконані роботи тільки після надання своїх послуг. До тих пір вони знаходяться на спеціальному рахунку, куди їх перерахував замовник.

  На сервісі зібрані профі з усієї України, тому можна знайти, як виконавця зі свого міста, так і з найближчого населеного пункту і працювати з ним дистанційно. Для цього потрібно всього лише мати під рукою телефон або ноутбук з підключеним інтернетом. Досить замовити пригін авто з Канади і просто займатися звичними справами в процесі очікування.
  Якщо ви ще не бралися за покупку канадського авто самостійно, то і не варто. Для цього є VARTA.UA, яка допоможе підібрати кращого професіонала для виконання завдання.

  Догори