Пригнати Авто з Італії в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Італії
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Італії:

Преса про нас:

Приклади виконаних замовлень:

Mers E220 Blue Effi
17200 € 8 днів
Passat b8
17400 €
Skoda Superb 2.0 - 2012
6900 € 5 днів


Часто задавані питання про пригон авто з Італії

✓ Ціна пригону авто з Італії - від 500 євро.

✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з США

✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
✓ Завантажити сам договір про пригон авто
✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

Пригнати авто з Італії навіть простіше покупки брендового одягу

Італія вабить не тільки брендовим одягом, а й автомобілями, які можна придбати в отличном состоянии по відмінною ціною. Тут легко зустріти, як елітні Ferrari, Lamborghini, Maserati, так і бюджетні варіанти, що прослужать вірним «залізним конем» не один рік. Пригнати авто з Італії дійсно актуальний варіант, адже тут водії досить часто змінюють транспортні засоби навіть в ідеальному стані.

Поки діє безвізовий режим, це не просто можна зробити, але і потрібно. Пригін авто з Італії - вигідний, але весь цей процес має свої нюанси.

Як пригнати автомобіль з Італії своїми силами

На спеціалізованих форумах можна знайти не одну тему про те, як пригнати авто з Італії в Україну. Багато діляться своїм досвідом, а ще більше запитують: чи легко це, і які є нюанси. І вони дійсно є. Щоб мати можливість придбати автомобіль в цій країні і привезти його, необхідно, як мінімум, мати:

Але це точно не все, що знадобиться в цьому процесі. Бажано ще розбиратися в транспортних засобах, щоб визначити технічний стан під час покупки, і мати терпіння, адже перегін авто з Італії - це справа не одного дня.

З чого потрібно почати

Щоб купити авто з Італії, необхідно на одному з місцевих сайтів підібрати підходящий автомобіль. Краще вибирати відразу кілька варіантів близько один одному географічно. Потім доведеться домовитися з продавцями про зустріч і самостійно відправитися в цю країну. Ідеально знати італійську мову, це дуже полегшить завдання. І ще: перевозити готівкою можна тільки 10 000 євро, решта може бути на банківській картці.

  1. Стандартам Євро 5. Це дуже важливо, інакше неможлива буде постановка на українські номери.
  2. Чи не бути виробленим в РФ. Такі транспортні засоби можна ввозити в Україну.
  3. Мати всю необхідну документацію.

Якщо у вас вже дещо зменшився ентузіазм, є альтернативний варіант пригнати авто з Італії в Україну - біржа автомобільних послуг VARTA.UA.

Переваги VARTA.UA

Думаєте, знайти людину, яка зможе виконати перегін авто з Італії в Україну, важко? З сервісом VARTA.UA зовсім немає. Тут зібрані кращі експерти в області покупки авто в Європі, США і на інших континентах. У кожного з них є рейтинг, складений відгуками своїх клієнтів. Принцип роботи сервісу такий, що залишити свою думку про виконавця може тільки той замовник, що з ним працював. Саме тому всі відгуки реальні.

Знайти профі, для якого покупка і доставка авто з Італії не проблема, можна, як зі свого міста, так і найближчого населеного пункту. І навіть якщо таких професіоналів немає, співробітництво через VARTA.UA гарантує результат. Можна оформити безпечну угоду, і гроші (завдаток, плата за витрати) будуть як би «заморожені» на спеціальному рахунку. Виконавець зможе отримати їх тільки після виконання завдання, або вони повернутися клієнту.

Впевнені, більше аргументів не потрібно. Не втрачайте час і нерви, замовляйте послуги пригону через біржу VARTA.UA.

Догори