Пригнати Авто з Фінляндії в Україну

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Фінляндії
під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ

Чому замовляти послугу через VARTA.UA
вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Фінляндії:

 • Трансфер авто по Європі / через кордон / в Україну. Навички: будь-яка КПП. Стаж водіння: 15 років. Досвід: 12 місяців по країнам всього світу (Фінляндія, Іспанія, Франція, Бельгія, Нідерланди, Австрія, Латвія,Литва, Польща, Германія)
 • Пригон авто Польщі, Литви, Фінляндії під ключ. Зверніть увагу! Наразі розвелось дуже багато шахраїв, ніколи, нікому не перераховуйте гроші без договору! Тільки договір, з копіями паспорту! Працюйте з перевіреними. Мирного неба!
 • Займаюсь 10 років пригоном авто під замовлення. - Тільки оригінальний пробіг - мій принциповий підхід до роботи. - підтвердження пробігу від офіційних дилерів - Перевірка лакофарбового покриття - комп'ютерна діагностика - є можливість поїхати безпосередньо зі мною. - виконую все під ключ
 • Организация евротуров за автомобилями в Литву, помощь в выборе автомобиля, сопровождение по лучшим авторынкам, постановки на учёт, помощь в погран переходе, свои брокера, сопровождение до полной таможенной чистки и постановки на Украинский учёт. Помощь при растаможке автомобилей на еврономерах. Растаможка под ключ. Снятие...

Преса про нас:

Останні замовлення на Авто з Фінляндії:

 • Вінниця 2 місяця назад 0 пропозицій
 • Вінниця 3 місяця назад 3 пропозиції
 • Харків 3 місяця назад 4 пропозиції
 • Часто задавані питання про пригон авто з Фінляндії

  ✓ Ціна пригону авто з Фінляндії - від 500 євро.

  ✓ Бюджет від 6000$, термін від 5 днів - авто з Європи
  ✓ Бюджет від 15000$, срок від 50 дней - авто з США

  ✓ Ознайомитись з захистом від VARTA
  ✓ Завантажити сам договір про пригон авто
  ✓ Завірити в нотаріуса при передачі грошей

  Як стати власником фінського авто: важливі моменти пригону з Фінляндії

  Фінляндія - країна, де не випускають вітчизняних автомобілів, але на її території розміщено кілька заводів, які виробляють закордонні марки транспортних авто. Це дозволяє навіть вторинному автомобільному Сайти Вся залишатися дуже пристойним і цікавим. Якість б / у «залізних коней» відмінне, тому пригін авто з Фінляндії з розмитненням його в Україні дає можливість отримати хорошу машину за порівняно невеликі гроші. Але найголовніше - вона буде набагато краще, ніж українські варіанти за ту ж суму.

  Як пригнати авто з Фінляндії

  Існує два способи придбати автомобіль в Фінляндії. Перший: доведеться відправитися самостійно в цю країну і прямо на місці зробити покупку. Другий: придбати авто в інтернеті. Останній варіант здається простіше, але онлайн-покупка передбачає придбання транспортних засобів без пробігу, тому вона не підійде.

  Пригнати авто з Фінляндії першим способом все ж надійніше. Для цього потрібно мати візу або біометричний паспорт, адже країна входить в Євросоюз. Добиратися туди доведеться або літаком, або автобусом з пересадками. Обов'язково потрібно знати англійську мову, інакше просто не домовитися з продавцем і можна нехтувати всі моменти при складанні документів.

  І найголовніше - варто хоча б трохи розбиратися в автомобілях, щоб оцінити його технічний стан. Втім, у своїй більшості фіни чесні продавці і вносять інформацію про ДТП і неполадки в технічні документи.

  Альтернативний спосіб

  Є ще спосіб, як пригнати авто з Фінляндії в Україну. Можна звернутися до профі, які не просто знають всі особливості процесу, а й беруть на себе всі нюанси пригону. Такий варіант обійдеться трохи дорожче, зате:

  Де шукати виконавця для пригону авто

  Знайти експерта, який привезе авто з Фінляндії на замовлення, можна серед знайомих, за оголошенням в інтернеті, але найнадійніший спосіб - сервіс VARTA.UA. А все тому, що тут зібрана база фахівців, що надають послуги з прижени фінських авто, з усієї України. У кожного такого виконавця є рейтинг, що залежить від оцінок клієнтів. Важливо, що формується він прозоро і чесно - поставити оцінку може тільки замовник, з яким експерт співпрацював. Негативний відгук знижує рейтинг, позитивний - підвищує.

  Працювати з профі за допомогою сервісу VARTA.UA не просто зручно, але й безпечно. Між сторонами підписується договір. Також вони можуть скористатися послугою «безпечна угода». А ще - більшість виконавців пройшло верифікацію документів, що є ще однією гарантією безпеки.

  Використовувати VARTA.UA дуже просто. Можете спробувати прямо зараз, щоб отримати можливість їздити на якісному фінському автомобілі.

  Догори