Авто з Німеччини

Компанія Deutsch Automobile надає послуги повного циклу з пошуку, пригону, розмитнення легкових автомобілів з Німеччини.

Ми працюємо з найбільшими та перевіреними автодилерами Німеччини. При цьому Ви отримуєте максимальну економію часу та коштів при пошуку авто.

Співпрацюючи з нами Ви можете вибрати для себе оптимальний варіант:
- огляд авто в Німеччині за обраним Вами оголошенням
- підбір авто в Німеччині за заданими Вами параметрами
- пригін авто з Німеччини до кордону ЄС – Україна.
- пригін авто з Німеччини "під ключ" - Ви отримаєте машину у Вашому місті на українських номерах.
- тури до Німеччини автомобілем (за домовленістю)

  • Запитання закрите
    Відповідь: Ваші мотиви - зрозумілі. Ви не хочете давати гроші невідомим людям. Для безпечної угоди є безліч варіантів співпраці - починаючи від елементарної розписки і закінчуючи договором та нотаріально - завіреною передачею коштів. Можна навіть домовитися про оплату за автомобіль в ЄС безпосередньо на рахунок продавця банківським переводом. Або спільний виїзд. Словом, варіантів - безліч! Але... Предоплата виконавцю - це нормальна ситуація, це гарантія того, що Ви не передумаєте (хоча, це звісно ж Ваше право). Бувають випадки, коли замовник та виконавець уже про все домовилися, виконавець зробив попередній огляд авто, обдзвонив безліч продавців, придбав квитки на літак в ЄС (а це все гроші та час), а потім в останній момент замовник передумав. Саме для таких випадків і існує завдаток чи предоплата. Також, бувають ситуації коли виконавець просто не може фізично оплатити вартість автомобіля. Перегонщики - не міліонери і не мають в своїх гаманцях тисячі євро. А як бути з ситуацією коли виконавець знайде, купить та прижене авто за свої кошти, а Ви передумаєте в останній момент? Весь цей процес грунтується на довірі. Якщо є сумніви, то існують посередники, такі як хоча б varta.ua З повагою, Сергій! p.s. Що до пригону - звертайтеся - домовимося.
  • Запитання закрите
    Відповідь: Доброго дня! Орієнтовна загальна вартість такого авто в Україні "під ключ" буде близько 9200$. Ціна на авто буде зкладатися з наступного: - Вартість авто в Німеччині: 3185€ netto. Вам треба оплатити вартість брутто, а різницю (штоєр) Вам потім продавець поверне, коли машина стане на облік в Україні. - Митні платежі: 3350€ при умові оцінки авто по заявленій вартості (митниця може коригувати вартість авто) - послуги митного брокера: 100-300€ - сертифікація: +/- 100€ - перша реєстрація+3% пенсійний: 120€ - переоформлення авто в Німеччині: 200-250€ - переліт/платні дороги/житло/їжа/паливо: від 300€ - послуги підбору та пригону, супровід розмитнення: від 400€.
Записи не найдены
Резюме

Компания Deutsch Automobile предоставляет услуги полного цикла по поиску, пригону, растаможке легковых автомобилей из Германии.

Мы работаем с наибольшими и проверенными автодилерами Германии. При этом, Вы получаете максимальную экономию времени и средств при поиске авто.

Есть возможность получить отчет о тех.состоянии авто от сертифицированной германской фирмы DEKRA.

Сотрудничая с нами Вы можете выбрать для себя оптимальный вариант:

— осмотр авто в Германии по выбранному Вами объявлении

— подбор авто в Германии по заданным Вами параметрам

— пригон авто из Германии до границы ЕС — Украина.

— пригон авто из Германии «под ключ» — Вы получите машину в Вашем городе на украинских номерах.

— туры в Германию за автомобилем (по договоренности)

В обраних у 14 замовників
cheslavvm
Відгуки: +0 / 0 / -0
maksimenkoleonid237
Відгуки: +0 / 0 / -0
shoroh
Відгуки: +0 / 0 / -0
slavizion
Відгуки: +0 / 0 / -0
sundoz
Відгуки: +0 / 0 / -0
Ruslan
Відгуки: +0 / 0 / -0
Иван
Відгуки: +0 / 0 / -0
Роман
Відгуки: +0 / 0 / -0
Роман
Відгуки: +0 / 0 / -0
Показати всіх 14 замовників

Догори