Чи можна пригнати авто без завдатку чи передплати?

Запитання закрите
Хочу купити авто з Європи. Завдаток чи передплату наперед не хочу давати.
Чи може хтось пригнати авто без завдатку?

Відповіді 5

 • Андрій Дольний
  Ні, на жаль не можна! Без завдатку можна іти на авторинки шукати. Були випадки, що без завдатку купиш авто, через 5хв після покупки люди вибачаються, що вже придбали. Взагалі, якщо під замовлення беремо авто, то на 500-1000€ можна дати там більше за нього, тому що стан і пробіг зразу під клієнтп, а коли клієнт відмовляється то з цим авто і на ринок не виїдеш, тому що заробітку на ньому не має, тому що рядом стоїть таке ж авто з пробігом таким же, правда скрученим, і дешевше. Або ж є такі авто що в принципі тільки під замовлення аж ніяк не на продаж.
  7
 • Сергій
  19.09.2019 в 10:16
  Ваші мотиви - зрозумілі. Ви не хочете давати гроші невідомим людям. Для безпечної угоди є безліч варіантів співпраці - починаючи від елементарної розписки і закінчуючи договором та нотаріально - завіреною передачею коштів. Можна навіть домовитися про оплату за автомобіль в ЄС безпосередньо на рахунок продавця банківським переводом. Або спільний виїзд. Словом, варіантів - безліч!

  Але... Предоплата виконавцю - це нормальна ситуація, це гарантія того, що Ви не передумаєте (хоча, це звісно ж Ваше право). Бувають випадки, коли замовник та виконавець уже про все домовилися, виконавець зробив попередній огляд авто, обдзвонив безліч продавців, придбав квитки на літак в ЄС (а це все гроші та час), а потім в останній момент замовник передумав. Саме для таких випадків і існує завдаток чи предоплата. Також, бувають ситуації коли виконавець просто не може фізично оплатити вартість автомобіля. Перегонщики - не міліонери і не мають в своїх гаманцях тисячі євро.

  А як бути з ситуацією коли виконавець знайде, купить та прижене авто за свої кошти, а Ви передумаєте в останній момент?

  Весь цей процес грунтується на довірі. Якщо є сумніви, то існують посередники, такі як хоча б varta.ua

  З повагою, Сергій!

  p.s. Що до пригону - звертайтеся - домовимося.
  5
 • Антон Котвицький
  Если вы хотите без задатка или предоплаты то только поехать с нами.
  5
 • Дмитро Алієв
  Ничто так не укрепляет отношения, как предоплата!) Предлплата является гарантией вашей заинтересованности в покупке данного авто. Зачем тогда доверять выбор автомобиля человеку которому вы не доверяете в принципе? Вы должны понимать, что в нашем случае работать без предоплаты это неоправданный риск, т.к. привезти хорошее авто из Европы зачастую дороже чем купить на авторынке. Привезти автомобиль с минимальной предоплатой это возможно, обращайтесь!
  3
 • Дмитро Денисенко
  Без предоплаты никто для Вас автомобиль не будет везти. Если Вы остерегаетесь аферистов, то можно воспользоваться услугой безопасная сделка, которую предлагает varta.ua, или воспользоваться услугами проверенных исполнителей, которые работают официально, с договором, и платят налоги. Таким образом Вы обезопасите себя от аферистов.
  2

Догори