Сертифікація авто

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію, яка надає послугу "сертифікація авто" за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ
Створити заявку і отримати пропозиції


Чому замовляти послугу через VARTA.UA вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Сертифікація авто:

 • Юрий Коплик
  Дніпро
  Ціна: 900 €
  Бюджет від: 1500 €
 • ЛюбеАвто Хмельницький
  Хмельницький
  Ціна: 750 $
  Бюджет від: 7000 $
  Чому нас обирають? Все просто: 5 років досвіду та сотні задоволених клієнтів; підписуємо договір про співпрацю та проводимо всі платежі через банк; ми пропонуємо тільки надійні, безпечні та перевірені автомобілі; забезпечуємо безкоштовну площадку для зберігання авто в США; вигідні умови, договір
 • avtodeeall
  avtodeeall [lapay10] Вільний
  Стрий
  Наша компанія займається пригоном авто з європи Німеччина Голандія Швеція Данія. Персональний підхід до кожного клієнта.Гарантуємо швидкість якість та надійність.
 • Auto-desk.
  Auto-desk. [deskavto] Вільний
  Київ
  Ціна: 500 $
  Бюджет від: 6000 $
 • Autoex
  Autoex [us3] Вільний
  Київ
  Бюджет від: 6500 $

 • Подивитись всіх виконавців
Замовити послугу Задати запитання

Сертифікація авто з США і Європи – біржа VARTA.UA

Щоб зрозуміти, що таке сертифікація авто, пропоную вам вивчити цю тему. Приганяючи авто в Україні, необхідно перевірити, наскільки воно відповідає встановленим нормам. Згідно з нинішнім законодавством, в нашій країні діє стандарт Євро-5. Це означає, що всі транспортні засоби, привезені з-за кордону повинні мати характеристиками, які прописані у нас в країні. Це складає певні незручності, адже в такому випадку зменшується список тих авто, які ви могли б придбати. Як зрозуміти, що автомобіль може спокійно експлуатуватися на громадських дорогах України? Сертифікація автомобілів допоможе розв'язати цю проблему.

Наявність сертифіката відповідності допоможе швидше встановити країну, звідки походити авто.

Без документа про те, що авто підходить під необхідні екологічні стандарти, вам не зможуть зареєструвати вашу машину. Отже, за відсутності цього документа ви не зможете купити й пригнати авто. Щоб уникнути такої проблеми, потрібно відразу звертати увагу на цей пункт ще при покупці. Тим самим ви спростите собі процедуру реєстрації та проходження митниці.

У країнах Європейського союзу, як, втім, і в багатьох інших, досить серйозно ставляться до екологічної ситуації у світі, тому даний документ повинен бути прикладений до решти переліку при купівлі транспортного засобу.

Де отримати сертифікат відповідності на автомобіль?

Це питання є актуальним, адже якщо звернутися не в ту організацію, то можливий сумний результат. Вибирати їх варто ретельно, щоб звернутися за наданням послуг саме туди, чий сертифікат пізніше буде дійсним. Так де ж буде потрібний центр сертифікації авто?

Є кілька місць, де вам зроблять сертифікат на авто.

3 державних підприємства в місті Києві, 2 у Львові та одне в Запоріжжі. Більш детальну інформацію ви можете почитати на сайті Міністерства інфраструктури.

Які документи знадобляться, щоб зробити сертифікат в Україні?

 • Заява. Потрібну форму вам дадуть в центрі сертифікації.
 • Письмова згода на зберігання і обробку персональних даних.
 • Ваші документи (паспорт, код).
 • Технічний паспорт транспортного засобу.
 • Документ про огляд автомобіля.
 • Договір купівлі-продажу, інвойс.
 • Митна декларація або будь-який інший документ, що підтверджує факт перетину кордону.

Важливо зробити копії документів, щоб бути готовим до будь-якої ситуації.

За яку суму можна отримати сертифікат?

В середньому за оформлення сертифіката відповідності на авто беруть 1260 грн. Так вам обійдеться ця процедура, якщо ваше придбання буде знаходитися безпосередньо в підприємстві, де його будуть сертифікувати. Інша форма отримання сертифіката є нелегальною, але можливою. Правда, за неї вам доведеться доплатити.

Як відбувається ця процедура?

Ви з придбаним товаром проходите кордон, де потрібно буде ввести внесок (гарантія). Далі ви відправляєтеся на митницю за місцем проживання. У держпідприємстві вашу машину оглядають, оформляють документи. Пізніше їх передають на перевірку і підтвердження. Після отримання сертифікату ви їдете в пункт реєстрації авто та отримуєте номера й технічний паспорт на транспортний засіб. Варто пам'ятати про маленьку особливості: після того, як ви перетнули пункт пропуску, ви повинні протягом 10 днів прибути за місцем реєстрації.

Чи варто звертатися за допомогою?

Однозначно так. Щоб не морочитися над усіма нюансами придбання авто вам краще вибрати надійного фахівця, який виконає всю необхідну роботу. Це не тільки спростить вам життя, але і зробить процес покупки максимально простим, безпечним і дешевим (як це можливо). Виконавці на біржі VARTA.UA займають високий рейтинг, тому ви сміливо можете передати цю справу в їх руки. Для цього, просто зареєструйтеся на сайті VARTA.UA і насолоджуйтеся процесом.

Догори