НАША МЕТА ДОПОМОГТИ ВАМ ЗНАЙТИ КРАЩИЙ ВАРІАНТ.
МИ НЕ «ГАНЯЄМО» АВТО ЗА ДЛЯ ПРОДАЖУ. МИ КУПУЄМО КРАЩІ ВАРІАНТИ ПІД ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ.

Ви бажаєте придбати авто з Європи, Грузії? Ми допоможемо. Замовляєте авто, ми прораховуємо бюджет, знаходимо потрібне авто за кордоном, перевіряємо, оформлюємо необхідні документи та імпортуємо його для Вас . Якщо бажаєте приймати участь у процесі є така можливість.

Як це працює...
У Вас є сформоване бажання що до нового авто. Ви визначили для себе тип палива, об`єм двигуна, яка буде коробка та допоміжні принаддя (кондиціонер, підігрів сидінь, панорама, тощо...). Ми Вас проконсультуємо де купити, та допоможемо в придбанні омріяного авто.
Етап перший - Заключаємо договір. Визначаємо строки, бюджет та потреби.
Етап другий - Підбираємо декілька варіантів, бажано більше 5, продзвонюємо їх. Після дослідження кількість варіантів скорочується до 3-х. По можливості бронюємо ці варіанти. Оформлюємо попередні документи.
Етап третій - Вилітаємо, дивимось, перевіряємо (лакофарбове покриття, компьютерна діагностика, тест-драйв), якщо все підходить то купляємо. Оформлюємо документи та відправляємося до кордону. В цей час Ви сплачуєте вартість попереднього розмитнення.
Етап четвертий - Перетинаємо кордон, якщо авто їде "під ключ" то сертифікуємо, розмитнюємо та ставимо на облік. Клієнт отримує ключі та авто з документами. Якщо спільний тур, то клієнт робить всі процедури сам, ми надаємо контакти та супровід.

“#Підключ.” від 600 Євро

“#Спільна подорож.” від 400 Євро

Митниця прораховується по каталогу Schwacke.
Авто перевіряються по базах автодилерів, проводится повна компьютерна діагностика, перевіряєтся стан кузова та ЛКП. Перевіряютсбся всі документи та право власності. Оформлюютьсявсі необхідні документи для постановки на облік

Супутні витрати:
1. Транзитні номери від 120 Євро
2. Паливо для авто (їде своїм ходом) від 100 Євро
3. Платні дороги експортна декларація від 40 Євро
4. Сертифікація від 100 Євро
5. Брокер від 200 Євро

Догори