НАША МЕТА ДОПОМОГТИ ВАМ ЗНАЙТИ КРАЩИЙ ВАРІАНТ.
МИ НЕ «ГАНЯЄМО» АВТО ЗА ДЛЯ ПРОДАЖУ. МИ КУПУЄМО КРАЩІ ВАРІАНТИ ПІД ВАШЕ ЗАМОВЛЕННЯ.

Ви бажаєте придбати авто з Європи, Грузії? Ми допоможемо. Замовляєте авто, ми прораховуємо бюджет, знаходимо потрібне авто за кордоном, перевіряємо, оформлюємо необхідні документи та імпортуємо його для Вас . Якщо бажаєте приймати участь у процесі є така можливість.

Як це працює...
У Вас є сформоване бажання що до нового авто. Ви визначили для себе тип палива, об`єм двигуна, яка буде коробка та допоміжні принаддя (кондиціонер, підігрів сидінь, панорама, тощо...). Ми Вас проконсультуємо де купити, та допоможемо в придбанні омріяного авто.
Етап перший - Заключаємо договір. Визначаємо строки, бюджет та потреби.
Етап другий - Підбираємо декілька варіантів, бажано більше 5, продзвонюємо їх. Після дослідження кількість варіантів скорочується до 3-х. По можливості бронюємо ці варіанти. Оформлюємо попередні документи.
Етап третій - Вилітаємо, дивимось, перевіряємо (лакофарбове покриття, компьютерна діагностика, тест-драйв), якщо все підходить то купляємо. Оформлюємо документи та відправляємося до кордону. В цей час Ви сплачуєте вартість попереднього розмитнення.
Етап четвертий - Перетинаємо кордон, якщо авто їде "під ключ" то сертифікуємо, розмитнюємо та ставимо на облік. Клієнт отримує ключі та авто з документами. Якщо спільний тур, то клієнт робить всі процедури сам, ми надаємо контакти та супровід.

“#Підключ.” від 600 Євро

“#Спільна подорож.” від 400 Євро

Митниця прораховується по каталогу Schwacke.
Авто перевіряються по базах автодилерів, проводится повна компьютерна діагностика, перевіряєтся стан кузова та ЛКП. Перевіряютсбся всі документи та право власності. Оформлюютьсявсі необхідні документи для постановки на облік

Супутні витрати:
1. Транзитні номери від 120 Євро
2. Паливо для авто (їде своїм ходом) від 100 Євро
3. Платні дороги експортна декларація від 40 Євро
4. Сертифікація від 100 Євро
5. Брокер від 200 Євро

Авто из Европы
 1. Діагностика авто
Авто из Германии
 1. Audi A-7 TFSI 55. 201815 дней
Авто из Швейцарии
 1. Ford Kuga 2.0D 201214200 €6 дней
 2. Opel Zafira 1.9D 20087450 грн.
Авто из Италии
 1. Mers E220 Blue Effi17200 €8 дней
 2. Skoda Superb 2.0 - 20126900 €5 дней
 3. Passat b817400 €
Авто из Чехии
 1. VW Touareg 3.0 V6 TDI 180 kw21200 €7 дней
 2. Mazda 5 2.0 Diesel 20098120 €4 дня
Авто из Голландии
 1. Volkswagen Passat Variant 1.6 TDI BlueMotion8900 €7 дней
 2. Skoda Octavia 1.6 -20147000 €5 дней
 3. Ford C-max 1.6 Benz 201212990 €4 дня
4 отзыва за все время
 • Микола
  Положительный за выполнение заказа Пригнати авто з Німеччини Volkswagen Golf 5 у...
  отзыв добавлен 02.03.2020
  Все, починаючи від підбору авто закінчуючи його пригоном в Україну, пройшло на вищому рівні. Володимир проявив себе як надійний професіонал, який знає свою справу. Рекомендую!
 • Serg Kondratuk
  Положительный за выполнение заказа Пригнать авто из Германии Audi A7
  отзыв добавлен 17.02.2020
  Владимир отработал на отлично на всех этапах. Начиная с консультирования о самом процессе пригона и подбора вариантов до окончательных расчетов по таможне и получению номеров в МВС. Понравилось, что был заключен договор, где все было четко прописано. Подбор, осмотр, совершение сделки и пригон были сделаны в минимально возможные сроки. Особая благодарность за работу с украинскими органами власти. По машине - состояние полностью соответствует оговоренному. Большое спасибо за хорошую работу!
 • Віка
  Положительный за выполнение заказа Пригнать авто под ключ из Германии BMW 118
  отзыв добавлен 31.01.2020
  Зі 100% впевненістю можу рекомендувати Володимира як виконавця.

  Із першої комунікації і до сих пір не виникло жодних труднощів / непорозумінь. Володимир постійно був на зв'язку, навіть після привезення цікавиться як машина і чи все ок)

  Автівкою задоволена більш ніж, повністю відповідає замовленому варіанту.

  Тому якщо в 2 словах: співпраця топчик)
 • Николай
  Положительный за выполнение заказа Пригнать и растаможить Volkswagen Touareg
  отзыв добавлен 29.11.2019
  Исполнитель Владимир - добросовестный, честный и порядочный человек. Сам подобрал мне авто даже лучше чем я искал, согласно установленного бюджета, в минимальные сроки. Очень грамотно объяснил все нюансы при выборе авто, растаможке и постановке на учет. Пригнал, растаможил и сертифицировал авто в минимальные сроки с минимальными затратами. Всем рекомендую, следующее авто буду покупать только с помощью Владимира!
  P.S. Владимир,огромное Вам спасибо от всей нашей немаленькой семьи!!
 • Чи варто купувати #авто в Грузії?

  20.06.2019
  Чи варто купувати #авто в Грузії?
  На ринок Грузії попадають автомобілі зі США переважно після ДТП. Це насамперед авто з бензиновими двигунами, та автоматичною коробкою. На місці ці авто відновлюються та виставляються на продаж. Грузини добре ремонтують, але бувають виключення. Усі авто скупчені...
  Чи варто купувати #авто в Грузії?
Резюме

Моя мета допомогти Вам придбати бажаний варіант. Я люблю подорожувати, спілкуватись з новими людьми та й ще люблю автомобілі. Вирівшивши скласти до купи свої хобі я почав власну справу. За довгий час роботи придбано під замовлення багато авто. Багато людей залишились з гарними враженнями та омріяними авто.

Як це працює...

У Вас є сформоване бажання що до нового авто. Ви визначили для себе тип палива, об`єм двигуна, яка буде коробка та допоміжні принаддя (кондиціонер, підігрів сидінь, панорама, тощо...). Ми Вас проконсультуємо де купити, та допоможемо в придбанні омріяного авто.

1 — Заключаємо договір. Визначаємо строки, бюджет та потреби.

2 — Підбираємо декілька варіантів, бажано більше 5, продзвонюємо їх. Після дослідження кількість варіантів скорочується до 3-х. По можливості бронюємо ці варіанти. Оформлюємо попередні документи.

3 — Вилітаємо, дивимось, перевіряємо (лакофарбове покриття, компьютерна діагностика, тест-драйв), якщо все підходить то купляємо. Оформлюємо документи та відправляємося до кордону. В цей час Ви сплачуєте вартість попереднього розмитнення.

4 — Перетинаємо кордон, якщо авто їде «під ключ» то сертифікуємо, розмитнюємо та ставимо на облік. Клієнт отримує ключі та авто з документами. Якщо спільний тур, то клієнт робить всі процедури сам, ми надаємо контакти та супровід.

“#Підключ.” від 600 Євро

“#Спільна подорож.” від 400 Євро

Митниця прораховується по каталогу Schwacke. Авто перевіряються по базах автодилерів, проводится повна компьютерна діагностика, перевіряєтся стан кузова та ЛКП. Перевіряютсбся всі документи та право власності. Оформлюютьсявсі необхідні документи для постановки на облік

Супутні витрати:

1. Транзитні номери від 120 Євро

2. Паливо для авто (їде своїм ходом) від 100 Євро

3. Платні дороги експортна декларація від 40 Євро

4. Сертифікація від 100 Євро

5. Брокер від 200 Євро

Як відбувається діагностика....

1. Перевірка кузова.

Кузов є найточнішимпоказником аварійної історії автомобіля, саме тому огляд починається з дефектації кузова і перевірки товщини лакофарбового покриття за допомогою професійного товщиномера.

2. Компьютерна діагностика

Наступним етапомпроводиться перевірка всіх електронних блоків автомобіля. Процедура здійснюється найсучаснішим сканером Autel та Launch mini Pro, який дозволяє переглядати інформацію в кожному доступному блоці автомобіля фактично на рівні офіційних сервісів. Крім вивчення всіх активних помилок, можна переглянути збережені помилки на більш ранніх пробігах автомобіля, а так само провести тестування виконавчих механізмів автомобіля. Не меньш важливою перевагою використання сканера є можливість звірки заявленого пробігу з даними, що зберігаються в електронних блоках (не для всіх моделей автомобілів).

3. Перевірка двигуна

Для виявлення явних неполадок двигуна і навісних агрегатів проводиться їх візуальний і акустичний огляд із застосуванням спеціального обладнання. Стан робочих рідин, патрубків, наявність течі і явно нерідних елементів, а також характер і звук роботи двигуна — все це може дати інформацію про наявність будь-яких дефектів, які потребують ремонту вже зараз.

В избранных у 11 заказчиков
evfauto
Отзывы: +0 / 0 / -0
nebesnuu
Отзывы: +0 / 0 / -0
shoroh
Отзывы: +0 / 0 / -0
Mykola Gogol
Отзывы: +0 / 0 / -0
Алекс
Отзывы: +0 / 0 / -0
Тимур
Отзывы: +0 / 0 / -0
Юрий
Отзывы: +0 / 0 / -0

Наверх