Резюме
АВТО З ЄВРОПИ, ГРУЗІЇ.
Ви бажаєте придбати авто з Європи, Грузії? Ми знаємо як це зробити. Знаходимо потрібне авто за кордоном, перевіряємо, оформлюємо необхідні документи та приганяємо його для Вас, або ж їдемо спільно.

Як це працює...

-

Є два варіанти розвитку подій:

-

“#Підключ.” від 600 Євро

Спільно з Вами ми формуємо бюджет. Оформлюємо довіреність та договір. За кілька днів до поіздки знаходимо кілька варіантів, обовязково зв`язуємось з продавцями, по можливості бронюємо авто. Після того як дісталися до місця, перевіряємо та тестуємо авто, висилаємо презентацію по машині, якщо все добре, то оформлюємо документи і переганяємо в Україну. Під час перегону Ви сплачуєте мито за наданими нашим брокером реквізитами (попередня декларація). Авто проходить митницю, сертифікуєтся та стає на облік в Україні. ви отрумуєте ключі, необхідні документи та омріянє авто. Сплачуєте кінцеву вартість.

Проживання, переліт, харчі, мобільний звязок ми сплачуємо самостійно.

-

“Спільна подорож.” від 400 Євро

Спільно з Вами ми формуємо бюджет. Визначаємо дату майбутньої поіздки. Підписуємо договір. Після визначення дат, бронюємо готелі, квитки і все необхідне для подорожі. Після того як дісталися до місця, перевіряємо та тестуємо авто, якщо все добре, то оформлюємо документи. Сплачуєте кінцеву вартість. Ви самостійно переганяєте авто, під час перегону сплачуєте мито за наданими нашим брокером реквізитами (попередня декларація). Консультуємо та допомагаємо проходити митницю, отримати сертифакат та стати на облік в Україні.

-

Митниця прораховується по каталогу Schwacke.

Авто перевіряються по базах автодилерів, проводится повна компьютерна діагностика, перевіряєтся стан кузова та ЛКП. Перевіряютсбся всі документи та право власності. Оформлюютьсявсі необхідні документи для постановки на облік

-

Супутні витрати:

1. Транзитні номери/страхування/експортова декларація — від 100 до 250 Євро

2. Проходження митниці/кордону/оплата брокера — 150 — 250 Євро

3. паливо для перегону від 100 Євро

4. Сертификація — від 100 Євро

5. Постановка на облік — від 90 Євро

Загалом від 600 до 1050 Євро.

Проживання, переліт, харчі, мобільний звязок ми сплачуємо самостійно.

В обраних у 8 замовників
shoroh
Відгуки: +0 / 0 / -0
Mykola Gogol
Відгуки: +0 / 0 / -0
Serg Kondratuk
Відгуки: +0 / 0 / -0
Алекс
Відгуки: +0 / 0 / -0
Анатолий
Відгуки: +0 / 0 / -0
Николай
Відгуки: +0 / 0 / -0
Тимур
Відгуки: +0 / 0 / -0
Юрий
Відгуки: +0 / 0 / -0

Догори