Пригін авто з Польщі під ключ – біржа VARTA.UA

Коли вас відвідує думка про покупку транспортного засобу, то автомобілі з Польщі стануть непоганим варіантом. Звичайно, їх якість буде нижче, ніж, наприклад, в Німеччині, однак однозначно вище, ніж в Україні. У всій Європі вважається, що автомобілі старше 5 років уже старі і мало придатні для подальшого використання. З цієї причини водії вирішують продати свій транспортний засіб, щоб поиметь хоч якусь вигоду від уже «старого» авто. У нашій країні таке правило застосовують далеко не всі, тому старі машини – те, що потрібно. По-перше, вони стоять на порядок нижче, ніж нові. До того ж, якщо купувати старий автомобіль в Україні, то це обійдеться вам дорожче, ніж це ж авто в Польщі. По-друге, в Польщі авто просто не встигають зноситися так, як в Україні. Цьому сприяє ряд критеріїв, за якими наш ближній сусід випереджає нас в рази. Тому купити авто в Польщі буде розумним рішенням, якщо ви хочете зберегти свій бюджет.

Які існують особливості покупки авто в Польщі?

В Польщі можна вигідно купити машину. Бо в цій країні є можливість повернення ПДВ. Це так званий VAT. Але краще це обговорити з продавцем з огляду на те, що тут є свої нюанси.

При придбанні транспортного засобу в Польщі, вам не обов'язково знімати його з обліку при купівлі. Така покупка дає можливість поверненню його назад та відновленню документів, що є великим плюсом.

Де ви можете купити машину в Польщі?

Є кілька варіантів, де ви можете купити машину в Польщі:

  • Інтернет. Це найпростіший спосіб, але в ньому є свій нюанс, що вам спершу потрібно знайти підходящу модель, попередньо оцінити її, коли вам нададуть дані про автомобіль. Далі вам потрібно провести остаточну перевірку, в якій ви повинні звірити всі надані дані. На різних сайтах із продажу старих машин велика конкуренція, тому ціна буде цілком адекватною. Але в цьому питанні потрібно бути дуже уважним, щоб зробити все як треба. Ще є ймовірність наштовхнутися на аферистів. Тому намагайтеся вибирати перевірених фахівців, які нададуть свою допомогу в цьому питанні.
  • Авторинок. Перевагою цього варіанту буде лише те, що ви відразу зможете побачити своє можливе авто. Це, звичайно, краще, адже ви на власні очі можете побачити явні дефекти транспортного засобу і самостійно провести техогляд. Але і тут краще довірити справу професіоналам.

Як пригнати машину з Польщі в Україну?

При в'їзді купленого в Польщі авто новий власник повинен надати документ, який буде свідчити про те що в нього комерційні цілі щодо в'їзду в Україну. Такий випадок передбачає термін перебування на території України протягом 60 днів у році.

По транзиту пригін авто з Польщі здійснюється лише на 10 днів. Далі буде слідувати штраф. Дуже часто повторно штраф вже не виписують, чим користується величезна кількість українців.

Ви можете не розмитнювати ваше нове придбання, але в такому випадку, ви будете діяти на свій страх і ризик, адже штрафи за незаконне перебування в країні дуже великі. А якщо ви вирішили розмитнити ваше авто, то вам потрібно зробити деякі внески: акцизний збір, мито і ПДВ. Весь процес розмитнення залежить від показників і характеристик автомобіля. Виходячи з цієї інформації буде вибудовуватися ціна, яку потрібно буде заплатити.

Щоб обійти всі складності, потрібно знати багато інформації, яку важко зрозуміти самостійно. Найкращим рішенням буде наймання виконавця, який допоможе у всьому розібратися.

VARTA.UA – ваш найкращий помічник з купівлі авто з Польщі.

Наш сервіс пропонує вам свою допомогу в купівлі та пригону авто в Україну з Польщі і не тільки. Ви дійсно можете розраховувати на якісно виконану роботу, адже наші фахівці мають високий рейтинг. Вони беруть на себе повну відповідальність за всі дії, починаючи від покупки авто і до доставки його вам.

Догори