08.07.2019

Чи вигідно купити автомобіль після ДТП: чому за битими машинами ведеться полювання?

Скупці підлягають автомобілі різного року випуску, марки і незалежно від пробігу. І при цьому власнику автомобіля покладається більш ніж щедра ціна. Компанії обіцяють за биту машину ціну, яка становить до 90% від середньої ринкової вартості.

  Саме це і мотивує власників продавати авто після ДТП, а не займатися ремонтом. Постраждалим в аварії простіше продати компанії за вигідною ціною свій автомобіль, ніж вкладатися в ремонт і переживати, чи вийде потім продати цей автомобіль на вторинному ринку на загальних умовах. Яку вигоду мають скупники?
Залежно від стану автомобіля, скупники або ремонтують його, або пускають на запчастини. Розберемося, чому компаніям це вигідно?

 Перепродаж

Якщо битий автомобіль підлягає ремонту, скупники автохлама вкладають в нього гроші і продають за вищою ціною. Зазвичай компанії мають власний автосервіс або співпрацюють сервісами, тому ремонт битих машин обходиться скупникам набагато дешевше, ніж пересічним клієнтам. Перепродажа авто

Дешеві запчастини

Багато автомобілів, які їздять по нашим дорогам, вже зняті з заводського виробництва, тому знайти на них нові деталі майже неможливо. Тоді скупники пропонують купити б / у деталі з битих автомобілів. Також деталі з битих машин використовуються скупниками для ремонту інших битих авто, які потім перепродуються.
У деяких найбільш запущених випадках можна навіть зібрати один автомобіль з двох битих авто. Скупники купують два автомобіля, які не підлягають ремонту за копійки, а через деякий час на вторинному ринку з'являється одна машина, яка «побувала в невеликому ДТП».

Металобрухт

Скупники купують навіть автомобілі, які неможливо відремонтувати. Тоді з авто витягують все, що може бути використано, решта продають як металобрухт. У чому вигода?

В цьому випадку скупників цікавлять скоріше не сам автомобіль, а його документи. ТС потім можна дуже вигідно продати тим, хто приганяє авто з Європи. 

Металобрухт

Коментарі 0

Догори