Авто з Литви

Ми допоможемо вам знайти найкращу компанію по пригону авто з Литви під замовлення за кілька хвилин
наприклад: Пригнати Audi A4 під ключ
Створити заявку і отримати пропозиції


Чому замовляти послугу через VARTA.UA вигідно і надійно?

Varta Youtube video


Кращі виконавці категорії Авто з Литви:

 • Игорь Паливода
  Київ
  Ціна: 400 €
  Бюджет від: 4000 $
  Пригон любого авто из Европы под ключ с растаможкой. Компания предоставляет услуги по поиску, подбору, пригону и растаможке авто из Европы. Кратчайшие сроки пригона. Своя команда брокеров. Сертификация.
 • Олександр
  Професійно займаюсь пригоном авто під ключ. Замовляйте і будете задоволені результатом!
 • Марина Шеремет
  Чернігів
  Бюджет від: 2500 €
  Наша компания уже более 5 лет занимается пригоном, осмотром , растаможкой авто из Европы.Наша команда профессионалов пригнала более 2000 автомобилей от бюджетных до элитных.Самые минимальные затраты на брокера.Пригон и растаможка в течении 5 дней.Только официальный договор.
 • Юрий Коплик
  Дніпро
  Ціна: 900 €
  Бюджет від: 1500 €
 • Андрій Сербін
  Чернівці
  Займаюсь перегоном авто з Литви, Німеччини ,Європи .Великий досвід роботи Підбір авто ,діагностика. Можлива спільна поїздка по авто. Розмитнення . Якісно та недорого З радістю допоможу Вам. Телефонуйте- 068 535 05 45 https://www.facebook.com/profile.php?id=100023080654570 моя сторінка у FACEBOO

 • Подивитись всіх виконавців
Подивитись всі замовлення Створити заявку
Створити заявку Задати запитання

Пригін авто з Литви під ключ – біржа VARTA.UA

Авто з Литви має відмінною якістю, як і інші автомобілі з Європи. У Литві ви запросто можете знайти автомобіль останніх років випуску, а значить, що їх стан буде хорошим. При тому, коштувати він буде на порядок дешевше, ніж новий. Литву можна вважати ринком збуту багатьох хороших марок машин з різних країн Європейського союзу та інших країн. Нерідко в Литву привозять транспортні засоби німецької збірки. Велика ймовірність покупки американського автомобіля, які перепродують на території Литви, що також є хорошим варіантом.

Ви повністю можете покластися на сумлінність власників в плані техогляду, адже в Литві (як і в деяких інших країнах) кримінальним злочином те, якщо вам повідомили не той пробіг авто, який є насправді. Можна відзначити, що деякі литовські міста буквально живуть шдяхом продажу б у автомобілів. Таким чином, влада дуже добре ставляться до цієї процедури. Саме тому у вас навряд чи виникнуть якісь проблеми.

Пригін авто з Литви в Україну не займе великого проміжку часу через близьке розташування країн. Тому купити машину в Литві буде відмінним рішенням.

Якщо ви вирішили купити авто в Литві, то вам варто звернути увагу на деякі моменти:

 1. Не зважаючи на достаток різних марок і моделей, знайти відповідну вам буде не так-то й просто. Проблема може полягати в ціні (як мінімум). Навряд чи продавець почне пропонувати вигідні для вас варіанти. Тому вся складність придбання авто за мінімальну ціну ляже на ваші плечі.
 2. Продавець часто приховує присутність продаваного авто в дрібних ДТП. Тому вам потрібно уважно оглядати товар на наявність пошкоджених частин.
 3. Звичайно не можна забувати про наявність та правильність документів. Цей пункт допоможе вам в оформленні потрібних документів при покупці машини.
 4. Перевіряйте вартість автомобіля. Не всі продавці вказують вартість ПДВ. Кінець кінцем може вийти так, що ви розраховували заплатити одну суму, а в підсумку вийшло на порядок більше. Щоб позбавити себе від неприємної новини, краще обговорити цей нюанс відразу.

Ухвалення рішення про спосіб розмитнення транспортного засобу залишається за вами. Щоб розмитнити авто, вам потрібен ряд документів. Цього можна і не робити, однак в такому випадку вам потрібно буде щорічно перетинати кордон.

Чи варто займатися цим питанням самостійно?

Найкраще для вас буде звернутися за допомогою до фахівців, які допоможуть вам пригнати авто з Литви в Україну. Досвідчений виконавець займеться покупкою і прижени вашої машини, що спростить вам життя. Однак велику увагу потрібно приділити вибору саме такого виконавця, за допомогою якого буде здійснюватися купівля автомобіля. Радимо звертати належну увагу на рейтинг фахівця, щоб не потрапити на аферистів.

Багато виконавців біржі VARTA.UA мають безліч хороших відгуків і задоволених замовників. Вони беруть на себе всю відповідальність за придбання якісного авто, оформлення потрібних документів і доставлення ТЗ до пункту призначення. До того ж, ви заощадите чимало часу, адже професіонал знає, як швидше і краще провести операцію. Ми пропонуємо вам відмінні умови оплати, які убезпечать вас і гарантують виконану роботу.

Ви можете пригнати авто з Литви, звертаючись до наших виконавцям, тим самим зменшити свої витрати і ризики. Від вас вимагається реєстрація та перелік ваших побажань, що стосуються марки автомобіля. Фахівці знають безліч тонкощів і нюансів, з якими вам буде важко розібратися самостійно.

Догори