Volkswagen Golf Variant 2012, 1.6 дизель
9999 $ 4 дня

Детальна схема процесу купівлі авто з європи

23.12.18
1. Підбір та орієнтовний прорахунок вартості. Подача заявки із зазначенням марки, моделі, технічних характеристик та комплектації. Підрахунок ціни "під ключ", що включає всі процеси, митні платежі та супутні витрати.

2. Укладання угоди, проплата авансу в сумі 200€. В угоді вказуються всі зобов'язання сторін, обговорюються строки та відповідальність, щодо порушень. Також вказується марка, бюджет та особливі побажання.

3. Створюємо групу у Viber, Telegram, починаємо пошук. Підібрати варіанти можна самостійно на європейських сайтах, або за допомогою нашого менеджера. Вибір та діагностика слушного варіанту, а саме огляд кузова, салону, електроніки, тест-драйв. Клієнт, опираючись на звіт та поради фахівця приймає рішення купляти авто, чи ні.

4. Засвідчення вибраного варіанту клієнтом. Якщо замовника все влаштовує то він відправляє нашому спеціалісту підтвердження на купівлю автомобіля, а ми залишаємо продавцю завдаток за машину. На даному етапі продавець бронює замовлення і знімає з продажу.

5. Погодження покупки. Узгодження всіх деталей та кінцевої та суми в Україні. Розрахунок за автомобіль. Оформлення нотаріального доручення на водія.

6. Купівля та підготовка до експорту. Підписання від імені клієнта та у його інтересах договору куплі-продажу, перереєстрація та збір необхідних експортних документів.

7. Сплата гарантійного платежу та доставка в Україну. Оплата митних платежів на рахунок казначейства. Перетик автомобілем кордону в присутності клієнта, оформлення акта огляду та інші формальності на кордоні.

8. Митне очищення. Підготовка та розмитнення машини. Плата за послуги компанії.

9. Сертифікація, реєстрація. Проходження техогляду та отримання сертифікату відповідності.Облік в сервісному центрі МВС, видача Українських номерних знаків.

Volkswagen Golf Variant 2012, 1.6 дизель зображення 1

Volkswagen Golf Variant 2012, 1.6 дизель зображення 2

Volkswagen Golf Variant 2012, 1.6 дизель зображення 3

Volkswagen Golf Variant 2012, 1.6 дизель зображення 4

Volkswagen Golf Variant 2012, 1.6 дизель зображення 5

Volkswagen Golf Variant 2012, 1.6 дизель зображення 6

Робота додана: 28.12.18, змінена: 03.02.20

Догори