Авто из Европы

Вітаємо на нашій сторінці ЛюбеАвто Хмельницький. Наша компанія займається доставкою авто під ключ з Європи, США та Канади. Ми купуємо тільки офіційні автомобілі з оригінальним пробігом який підтверджено сервісною книгою. Розмитнюємо та ставимо на облік. Більше сотні задоволених клієнтів. Маємо доступ до багатьох аукціонів Європи, США та Канади як сертифікований дилер.

Авто из США

Вітаємо на нашій сторінці ЛюбеАвто Хмельницький. Наша компанія займається доставкою авто під ключ з Європи, США та Канади. Ми купуємо тільки офіційні автомобілі з оригінальним пробігом який підтверджено сервісною книгою. Розмитнюємо та ставимо на облік. Більше сотні задоволених клієнтів. Ми юридично зареєстрована компанія. Маємо доступ до багатьох аукціонів Європи, США та Канади як сертифікований дилер.

Сертификация авто

Вітаємо на нашій сторінці ЛюбеАвто Хмельницький. Наша компанія займається доставкою авто під ключ з Європи, США та Канади. Маємо домовленості по сертифікації авто з Європи та США. Всі наші автомобілі проходять сертифікацію без виключень!

Записи не найдены
Резюме

За більше ніж п’ять років роботи компанія “Любе Авто” стала найбільшою у західному регіоні Україні. Щомісячно ми продаємо біля 200 автомобілів та впевнено тримаємо лідируючі позиції серед конкурентів.

Повний спектр послуг

Здійснюємо супровід від вибору автомобіля клієнтом до оформлення та вручення ключів. Компанія несе повну відповідальність за якість наданих послуг та виступає фінансовим гарантом при покупці автомобіля для клієнта.

Ми офіційні представники компанії Baltic Auto Shipping, що є однією із найбільших логістичних компаній у світі. Ми впевненно гарантуємо цілісність автомобіля при транспортуванні.

Наша компанія доставляє автомобілі з США та Канади. Якщо у Вас або Ваших родичів є придбаний автомобіль на території США чи Канади, то ми з радістю допоможемо Вам привести це авто на територію України та розмитнити його.

Пропонуємо досить широкий спектр – авто “під ключ”- все від купівлі до постановки на облік, а саме:

1) консультування та підбір авто;

2) ознайомлення з американськими сайтами з продажу авто;

3) перевірка реальної історії авто (Carfax, autocheck);

4) можливість приймати участь в аукціонах в режимі реального часу;

5) безпосереднє придбання авто по всій території США і Канади;

6) розмитнення;

7) підбір і доставка запчастин зі Штатів і Європи, замовлення і виготовлення ключів;

8) діагностика і ремонт авто за сучасними технологіями на мультибрендовому сервісі;

9) підготовка і сертифікація автомобіля;

10) постановка на облік;

11) гарантійне обслуговування;

12) мийка і хімчистка автомобіля;

13) гнучка система знижок для постійних клієнтів.

В избранных у 1 заказчика
Дмитро
Отзывы: +0 / 0 / -0

Наверх