ТОВ ЕЛІТ АВТО ТРЕЙДИНГ- Логістична компанія, яка займається покупкою та доставкою автомобілів з США, Канади та Європи. Ми співпрацюємо з найбільшими аукціонами по всьому світу, що дає нам можливість знайти найкраще авто для наших клієнтів. За чотири роки роботи нашої компанії було викуплено та доставлено більше двох тисяч автомобілів. Ми працюємо на якість, а не на кількість, як більшість компаній в Україні, тому Ви 100% звернетесь за нашими послугами не один раз.
Наша компанія надає комплекс послуг, від викупу авто на аукціонах до доставки, розмитнення, ремонту, сертифікації та постановки на Український облік.
Ми відкриті до наших клієнтів, тому завжди надаємо будь-яку інформацію про нашу компанію. Всі оплати проводяться Вами самостійно в банку на офіційні рахунки. Ніяких прихованих платежів, ви завжди знаєте, за що проводите оплату.
Чому саме ми?
1) Перед початком надання послуг нашою компанією, ми заключаємо договір, тому ви маєте юридичний захист під час співпраці з нами.
2) Ми надаємо повний пакет послуг, від пошуку та викупу авто на аукціонах, до розмитнення, доставки, ремонту, та постановки авто на облік в Україні.
3) На всіх етапах співпраці з нашою компанією, Ви самостійно сплачуєте в банку за автомобіль, доставку, розмитнення, та інші послуги на офіційні рахунки аукціону, логістичної компанії, митниці.

4) Ми маємо особисті логістичні центри в портах США та Європи, що допомагає нам швидко та безпечно доставляти автомобілі наших клієнтів.
5) Під час транспортування вашого автомобіля ми надаємо фото та відео звіт зі складу в США та порту Європи. Час доставки автомобіля 4 тижні з моменту відправки.
6) Ми працюємо без посередників та сторонніх компаній, тому ціна на наші послуги найнижча на ринку України.

Работы не найдены
Записи не найдены
Резюме
В избранных у 0 заказчиков

Наверх