• Авто із США до 8-9 тис. $

    27.01.2022
    Коли мова йде про недорогі авто із Америки, то на думку відразу спадають як мінімум ці три варіанти – Ford Focus, Ford Fiesta, VW Jetta. І так і є. Ці моделі коштують адекватні гроші, а їх експлуатаційні характеристики високі. За це вони і такі популярні.Але, є й інші марки машин, які реально...
    Авто із США до 8-9 тис. $
Резюме

Наша компанія надає повний комплекс послуг з підбору, покупки, доставки і розмитнення авто із США в Україні. 

2Мкарс офіційно зарєстрована організація  і вся співпраця здійснюється тільки згідно договору. Всі платежі ми фіксуємо в Договорі, і таким чином гарантуємо їх незмінність. Кожна  оплата перечисляється тільки на офіційний рахунок компанії.  

 

Для наших клієнтів ми підбираємо авто тільки від Страхових компаній і безкоштовно перевіряємо їх  по офіційним автобазам США. Це допомагає зрозуміти в якому стані авто, який реальний пробіг, скільки було власників за весь час користування авто, чи були раніше ДТП і багато іншого. 

 

Ми пропонуємо: 

— безкоштовну консультацію і підбір авто 

— Страхування авто тільки 1% від вартості ТЗ. 

— Доставку машини з  усієї території США в Україну по адекватним цінам ( на 20-30% дешевше, ніж в інших — і це не жарти). 

— послуги професійного брокера і експедитора в Україні за 650$

-  Ми повністю беремо на себе весь процес від підбору авто до видачі вам ключів. І ціна наших послуг тільки 450$. 

 

 

Якщо ви хочете купити авто із США, але вам  недостатньо реальної інформації про те, як побудований процес, які авто в ваш бюджет дійсно можна придбати — просто зверніться до нас і ми вам все розкажемо. А ви вже зробите свій вибір. 

Купувати із США — вигідно. Потрібно лише  обрати дійсно надійного партнера. 

 

В избранных у 0 заказчиков

Наверх