04.12.2019

Купити авто з Німеччини під замовлення

Купівля автомобіля пов'язана з чималими витратами, тому далеко не кожен може собі дозволити придбати новий транспорт із автосалону. У такому випадку майбутні автовласники починають звертати увагу на ринок авто б/у, який особливо розвинений у країнах Європи. На вітчизняному авторинку представлено не так багато моделей, які до того ж і коштують дорожче, ніж аналогічні за кордоном.

Особливо популярні старі авто з Німеччини, які відрізняються високими технічними характеристиками. Деякі з них і зовсім мають стан практично нових. На сайті VARTA.UA можна знайти виконавця, який підбере авто з урахуванням усіх побажань замовника: рік випуску, модель, марка, пробіг, комплектація, об'єм двигуна і т. д. Таким чином, можна купити машину з Німеччини надійно і безпечно.

Чому вигідно купити авто б/у з Німеччини?

Попит на німецькі автомобілі був завжди, так як вони славляться високою якістю. Навіть старі авто, які експлуатувалися в нормальних умовах, повністю справні і служать не один рік. Плюси покупки такого транспорту проявляються в наступному:

  1. Висока якість збірки. Як правило, на ринку представлені в більшій мірі авто, вироблені в ФРН. Вони витримують високі експлуатаційні навантаження і навіть після кількох років їзди по українських дорогах можуть не потребувати регулярного ремонту.
  2. Доступна ціна. Машина з пробігом завжди продається за зниженою вартістю. Середньостатистичний мешканець такої країни, як Німеччина, змінює авто кожні 5 років, що дозволяє придбати не тільки недорогий, але і практично новий транспорт.
  3. Безпека. Німецькі машини вважаються одними з найбезпечніших в управлінні. Які комплектуючі (як правило, вони завжди високої якості) будуть відповідати за комфорт і безпеку, визначається ще в процесі збірки.
  4. Відмінна якість моделей б/у. Навіть старі німецькі машини можуть бути за своїми характеристиками кращі за вітчизняні нових. Це обумовлено не тільки якісними дорогими деталями та сучасною збіркою, а й умовами експлуатації. Німецькі дороги і паливо непорівнянні з українськими.

Після всього перерахованого можна зробити висновок, що покупка авто (нехай навіть і б/у) з такої країни, як Німеччина, цілком доцільна і має досить переваг. Але є і деякі нюанси, про які покупець повинен знати заздалегідь. Про них нижче.

Чому краще купувати німецькі авто через сайт VARTA.UA?

Скільки можна заощадити при покупці авто з пробігом, залежить від місця покупки, комплектації, моделі, витрат на перевезення, митних зборів. У будь-якому випадку воно буде дешевше, ніж аналогічне, представлене на авторинку України.

Що стосується ризиків, то їх можна повністю уникнути, звернувшись до виконавців сайту VARTA.UA. Тут представлений великий вибір пропозицій. Звернувшись до посередника, можна підібрати авто б/у по будь-яким запитам. Щоб скористатися послугами, досить зареєструватися на сайті і оформити заявку. Крім швидкого пошуку потрібного варіанту виконавці захищають покупця від таких ризиків:

  • невдалий вибір машини, яка після ретельної діагностики виявляється проблемної і вимагає капітального ремонту;
  • придбання транспорту, який числиться в угоні або оформлений в якості застави в банку;
  • машини, відновлені після серйозних ДТП, часто з добре замаскованими дефектами, які видно не відразу;
  • ризик шахрайства, яке не вилучене при будь-якому вигляді покупки, особливо якщо вона відбувається в іншій країні.

Посередник надає можливість повністю виключити такі ризики, а також безліч інших. Сайт є одним з кращих ресурсів для пошуку безпечних пропозицій щодо пригону і подальшої покупки транспорту з-за кордону.

Коментарі 0

Догори