Услуги по растаможке авто в Украине – биржа VARTA.UA

Купуючи авто за кордоном, слід відразу подумати про те, як буде відбуватися розмитнення авто. Це дуже енерговитратний процес, який вимагає широких знань в цій темі. Напевно, розмитнення транспортного засобу – найскладніший етап придбання і пригону автомобіля за кордоном. До того ж, з серпня цього року набирають чинності величезні штрафи за перевищення терміну перебування на території України нерозмитненого авто. На додаток до цього, тепер буде ліквідована система одноразової оплати штрафу за перевищення терміну. Таким чином, кількість повторних зафіксований факт порушення – стільки раз водій повинен буде зобов'язаний виплатити цей штраф. Швидше за все ви чули, що цей штраф немаленький, а з урахуванням його багаторазової виплати сума вийде величезною. Тому набагато краще буде не нехтувати цією процедурою, так ви зможете зменшити свої витрати.

В чому полягає складність розмитнення авто?

Для того, щоб розмитнити автомобіль на іноземних номерах, вам потрібно підготувати великий список документів. Одним з нюансів буде необхідність наявності екологічного стандарту. Для вантажних авто це стандарт Євро-5, а для легкових – Євро-2. Розмитнення авто в Україні супроводжується наявністю документа про країну-виробника даного транспортного засобу. Щоб отримати цей документ, вам потрібно надати сертифікат та декларація про походження товару.

Які документи потрібні, щоб розмитнити ТС в Україні?

  1. Купча (або договір купівлі-продажу).
  2. Технічний паспорт авто (бриф).
  3. Дані про оплату всіх потрібних податків.

Ці три документи є обов'язковими. Також, якщо є бажання ви можете оформити декларацію для вивезення (експортну), чим прискорите процес оформлення ТЗ на митниці.

Хоча, насправді, при розмитненні авто потрібна більша кількість документів. У цьому вам допоможе фахівець або митний брокер, який вкаже перелік всього необхідного.

Розмитнення автомобіля – дорога процедура?

Навряд чи «на око» можна сказати, скільки коштує розмитнити авто в Україні. Щоб зрозуміти, яка приблизна сума буде для вашого авто, можна скористатися калькулятором, яких багато на просторах інтернету. Але варто зазначити, що отримана вами сума буде відрізнятися від тієї, яка вийде в результаті.

В Україні є деякі податки на розмитнення автомобіля. До них відноситься:

  1. Мито.
  2. ПДВ.
  3. Акцизний збір.

Взагалі, з чого вимальовується вартість розмитнення? Виходить вона, виходячи з внутрішніх показників товару. Сильно впливає і вік авто, адже чим старша машина – тим більше акциз на неї, що також варто враховувати ще при покупці.

Деякі переваги мають електромобілі. Для їх ввезення скасовано ПДВ, який складає 20% і акцизний збір. Однак цей закон буде діяти до 2020 року.

У вас може виникнути питання, що робити, якщо ви придбали мотоцикл. Його теж потрібно розмитнити. Мито на ввезення в цьому випадку буде залежати від того, звідки ви ввозите мототранспорт.

  • З Євросоюзу та Європейської асоціації вільної торгівлі вона складе 0%.
  • З Канади потрібно буде заплатити 5%.

Свої тонкощі існують і при розмитненні вантажних авто або тих, які мають гібридний двигун. Їх теж потрібно добре знати. Не варто займатися цим самостійно, так ви ризикуєте заробити великий штраф за неправильно введені дані. Потрібно добре знати всі підводні камені та законодавство, щоб не потрапити в халепу.

Що ми можемо порадити вам, щоб заощадити ваші гроші й нерви?

Найміть фахівця, який зробить роботу за вас. Дійсно, це буде найкращим рішенням. По-перше, вам не потрібно буде думати про всі нюанси, а їх, як ви вже зрозуміли, занадто багато. По-друге, професіонал допоможе позбавити вас від зайвих витрат і зробити цей процес максимально сприятливим для вашого гаманця.

VARTA.UA запропонує вам хороших виконавців, які посприяють здійсненню приємною покупки без зайвого головного болю. Щоб почати роботу, зареєструйтесь на сайті varta.ua і почніть ваше співробітництво з найкращою біржею з купівлі, пригону і розмитненні автомобіля, яка гарантує якість виконаної роботи.

Догори